Manuály pro IKEA Stany

Níže najdete všechny modely IKEA Stany, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jakým nejlepším způsobem mohu rozebrat svůj produkt IKEA? Ověřeno
IKEA uvádí, že nejlepší způsob, jak rozebrat jejich výrobky, je postupovat podle montážních pokynů zpětně.

To bylo užitečné (14734)
U mého výrobku z obchodu IKEA chybí šroub/kolík/hřebík.Kde mohu získat náhradní? Ověřeno
Každý obchod IKEA má sekci, kde si můžete zdarma vzít šrouby, kolíky a další upevňovací prvky.

To bylo užitečné (7308)
Chci z mého výrobku IKEA odstranit dřevěnou hmoždinku, ale nemohu ji dostat ven. Co bych měl dělat? Ověřeno
Nejlepší je použít kleště a lehkým tlakem odstranit hmoždinku. Nestlačujte příliš silně, jinak hmoždinka ztratí přilnavost.

To bylo užitečné (1058)
Mohu svůj stan uložit, když je mokrý? Ověřeno
Pouze na velmi krátkou dobu. Je-li stan skladován mokrý po dobu jednoho týdne nebo déle, může plesnivět. To je škodlivé pro váš stan a možná i pro vaše zdraví.

To bylo užitečné (201)
Jak mohu impregnovat stan? Ověřeno
Postavte stan, očistěte hadřík a nechte jej uschnout. Naneste impregnační prostředek na hadřík postřikovačem rostlin nebo jiným postřikem. Je také možné použít malířský váleček nebo štětec. Tkanina musí být plně nasycena impregnačním prostředkem. Ošetřete také vnitřek stanu. Všechna okna důkladně očistěte vlhkým hadříkem. Nenechte impregnační prostředek na něm zaschnout. Nechte stanový hadřík úplně vyschnout. V případě potřeby léčbu opakujte.

To bylo užitečné (102)
Mohu sám opravit slzu nebo otvor v plátně svého stanu? Ověřeno
Pro plátna ze syntetického stanu jsou k dispozici speciální kousky samolepících nášivek. Nalepte jednu z těchto náplastí na obě strany otvoru nebo ji roztrhněte. Pro bavlněná stanová plátna nebo plachty ze směsného materiálu je nejlepší použít nášivky, které lze nažehlit. To bude vyžadovat žehličku.

To bylo užitečné (71)
Zip mého stanu nebude fungovat hladce, co mám dělat? Ověřeno
Pokud zip běží hladce, použijte suchý sprej z PTFE nebo silikonový sprej. Nestříkejte na hadřík a preventivně stříkejte, abyste zabránili budoucím problémům.

To bylo užitečné (52)
Na vnitřní straně stanu jsou kapky vody, znamená to, že prosakuje? Ověřeno
Ne, to je pravděpodobně kondenzace. Zajistěte, aby byl stan řádně větrán, aby byla kondenzace co nejnižší.

To bylo užitečné (39)
Jaké stanové kolíky je nejlepší použít pro jaký povrch? Ověřeno
Na pastvinách nebo lesních površích můžete použít půlkruhové nebo plastové kolíky. Na skalnatém povrchu musíte použít skalní kolíky. Na hliněné povrchy můžete použít půlkruhové, plastové nebo univerzální kolíky. Na štěrkových plochách potřebujete půlkruhové nebo univerzální kolíky a na písku musíte použít dřevěné kolíky.

To bylo užitečné (34)
Impregnační prostředek zanechává na stanu plátěné bílé skvrny nebo bílý opar, co s tím mohu dělat? Ověřeno
Pokud prostředek zanechá bílý opar nebo bílé skvrny na látce stanu, znamená to, že jste na tato místa nanesli více impregnačního prostředku. To není škodlivé a skvrny často časem zmizí. Nedoporučuje se používat méně impregnačního prostředku, aby se zabránilo vzniku skvrn. Aby bylo dosaženo dobrých výsledků, je nutné látku plně nasáknout impregnačním prostředkem.

To bylo užitečné (33)