Manuály pro Campingaz Nafukovací matrace

Níže najdete všechny modely Campingaz Nafukovací matrace, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Moje vzduchové lůžko se v průběhu času pomalu vypouští, ale nezdá se, že by prosakovalo. Proč? Ověřeno
Rozdíly v teplotě jsou běžnou příčinou měkkého vzduchového lůžka. Horký vzduch se rozšiřuje a staré letecké smlouvy. Když je vzduchová postel ve dne naplněna teplým vzduchem a v noci se ochladí, bude se vzduchová postel cítit měkčí. Dalšími příčinami jsou vadný ventil nebo starý materiál, který se stal porézním. V druhém případě je třeba vyměnit vzduchové lůžko. V případě vadného ventilu kontaktujte výrobce.

To bylo užitečné (112)
Mohu opravit netěsnost na svém vzduchovém lůžku pomocí sady na opravu pneumatik na kole? Ověřeno
Netěsnost ve vzduchovém lůžku je možné opravit pomocí soupravy na opravu pneumatik pro jízdní kola. PVC použitý ve vzduchových postelích se však může lišit od PVC v pneumatikách jízdních kol, což umožňuje, že lepidlo nebude na vzduchovém lůžku dobře přilnout. Pro dlouhodobou opravu je nejlepší pořídit si opravnou sadu speciálně vyrobenou pro vzduchové postele.

To bylo užitečné (18)
Odsazení ve tvaru vzduchového lůžka se při spánku cítí nepříjemně, co s tím mohu dělat? Ověřeno
Tyto zarážky ve tvaru vzduchového lůžka jsou potřebné, aby se zabránilo jeho vyboulení při nafouknutí. Pokud se cítí příliš robustní, bylo vzduchové lůžko příliš nafouknuté. Vypusťte trochu vzduchu, aby byl měkčí.

To bylo užitečné (12)
Mohu nafouknout vzduchovou postel ústy? Ověřeno
Nafukování vzduchové postele ústy se nedoporučuje. Kromě toho, že to člověku trvá dlouho a hlava se mu točí, je velkou nevýhodou nafouknutí vzduchové postele ústy to, že vedle vzduchu budou do vzduchové postele vháněny sliny. To může v průběhu času ovlivnit vzduchové lůžko.

To bylo užitečné (7)
Vzduchová postel je chladná, co mám dělat? Ověřeno
Vzduchová postel se neizoluje dobře, protože je naplněna vzduchem. Chlad z podlahy přejde do vzduchu na vzduchovém lůžku a bude mu zima. Abyste tomu zabránili, můžete použít izolační rohož pod vzduchovým lůžkem nebo izolovanou krycí fólii nahoře na vzduchovém lůžku.

To bylo užitečné (2)