Manuál Jacques Lemans JL1-1222 Hodinky

Potřebujete manuál pro svůj Jacques Lemans JL1-1222 Hodinky? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 6 často kladené otázky, 1 komentář a má 2 hlasů s průměrným hodnocením produktu 100/100. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

Stáhnout manuál v český (PDF, 3.96 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Jacques Lemans JL1-1222 Hodinky a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Jacques Lemans JL1-1222 Hodinky?
Ano Ne
100%
0%
2 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Jacques Lemans JL1-1222 Hodinky. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Lawrence Bennett 07-12-2023
Jsou to jedny z nejlepších potápěčských hodinek, jaké jsem kdy měl. Kdybyste mě znali, věděli byste, že mám hodně přes sto hodinek a v létě to jsou hodinky, které chci mít na zápěstí. Dělá všechno, kromě úniku

odpověď | To bylo užitečné (0) (Přeloženo Googlem)

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Jacques Lemans JL1-1222 Hodinky papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Jacques Lemans. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Jacques Lemans JL1-1222 Hodinky v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Jacques Lemans
Modelka JL1-1222
Kategorie Hodinky
Typ souboru PDF
Velikost souboru 3.96 MB

Všechny návody pro Jacques Lemans Hodinky
Další manuály Hodinky

Často kladené otázky o Jacques Lemans JL1-1222 Hodinky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Baterie v mém zařízení je oxidovaná, mohu ji přesto bezpečně používat? Ověřeno

Ja, zařízení lze stále bezpečně používat. Nejprve vyjměte oxidační baterii. Nikdy k tomu nepoužívejte holé ruce. Poté očistěte přihrádku na baterie vatovým tamponem namočeným v octě nebo citronové šťávě. Nechejte zaschnout a vložte nové baterie.

To bylo užitečné (778) Přečtěte si více

Moje mechanické hodinky běží rychle, co mám dělat? Ověřeno

Může to být způsobeno expozicí magnetickému poli. Lze to vyřešit demagnetizačním procesem provedeným profesionálním hodinářem.

To bylo užitečné (753) Přečtěte si více

Co znamená AM a PM? Ověřeno

AM znamená Ante Meridiem a označuje, že čas je před polednem.PM znamená Post Meridiem a označuje, že čas je po poledni.

To bylo užitečné (650) Přečtěte si více

Co je to „chronograf“? Ověřeno

„Chronograf“ je doslova „spisovatel času“. Tento termín se používá k popisu hodin a hodinek, které udávají denní dobu a měří určité časové období, například stopky.

To bylo užitečné (562) Přečtěte si více

Co je GMT? Ověřeno

GMT znamená greenwichský střední čas (někdy nazývaný UTC, zkratka pro koordinovaný světový čas). Je čas na délku 0, která prochází Greenwichem poblíž Londýna.

To bylo užitečné (388) Přečtěte si více

Co je to křemenné hnutí? Ověřeno

Hodinky a hodiny s křemenným strojkem jsou poháněny baterií. To vysílá elektrický proud přes křemenné krystaly, které budou vibrovat. Tyto vibrace se přenášejí na pohyb. Protože vibrace mají pevnou frekvenci, jsou hodinky a hodiny s křemenným strojkem extrémně přesné.

To bylo užitečné (386) Přečtěte si více
Manuál Jacques Lemans JL1-1222 Hodinky

Související produkty

Související kategorie