Manuály pro Playmobil

Níže najdete všechna témata Playmobil, pro která máme návod k sestqvení. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše téma není na seznamu? Kontaktujte nás.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak mohu zabránit zabarvení svých hraček Playmobil? Ověřeno

Dva největší přispěvatelé ke změně barvy plastu hraček Playmobil jsou dlouhodobé vystavení slunečnímu záření a cigaretovému kouři. Při ukládání Playmobil se je snažte minimalizovat.

To bylo užitečné (971) Přečtěte si více

Jaký je nejlepší způsob čištění mých kousků Playmobilu? Ověřeno

Playmobil doporučuje kousky čistit ručně teplou vodou nebo vlhkým hadříkem, případně jemným čisticím prostředkem. Cihly nikdy nevkládejte do pračky nebo myčky. Poté cihly nechejte na vzduchu uschnout. Elektrické části lze čistit pouze suchým hadříkem.

To bylo užitečné (742) Přečtěte si více

Od jakého věku je Playmobil vhodný pro hraní? Ověřeno

Většina sad Playmobil je vhodná pro hraní od 4 let a výše, a to kvůli malým částem, které obsahují. Speciální 1.2.3. téma je vhodné pro děti od 1,5 roku. Doporučený věk je vždy uveden na krabici.

To bylo užitečné (427) Přečtěte si více