Lego

Níže najdete všechna témata Lego, pro která máme návod k sestqvení. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše téma není na seznamu? Kontaktujte nás.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

V mé sadě Lego chybí kostka, kde si mohu objednat náhradní? Ověřeno
Společnost Lego má službu, u které si můžete objednat samostatné kostky nebo kterou můžete kontaktovat, když vám v sadě kostka chybí.Více informací najdete na jejich webových stránkách.

To bylo užitečné (2752)
Jak mohu zabránit vyblednutí svých hraček Lego? Ověřeno
Dvěma hlavními příčinami vyblednutí plastu hraček Lego je dlouhodobé vystavení slunečnímu svitu a cigaretový kouř.Pokuste se tyto vlivy při skladování hraček Playmobil minimalizovat.

To bylo užitečné (899)
Jakým nejlepším způsobem mohu čistit mé kostky Lego? Ověřeno
Společnost Lego doporučuje čistit kostky ručně trochou vody (ne teplejší než 40 °C) a jemným čisticím prostředkem.Nikdy kostky nedávejte do pračky nebo myčky.Po umytí nechte kostky uschnout na vzduchu.Elektrické součásti lze čistit pouze suchým hadříkem.

To bylo užitečné (816)