Manuály pro Lego

Níže najdete všechna témata Lego, pro která máme návod k sestqvení. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše téma není na seznamu? Kontaktujte nás.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

V mé sadě Lego chybí kostka, kde si mohu objednat náhradní? Ověřeno

Společnost Lego má službu, u které si můžete objednat samostatné kostky nebo kterou můžete kontaktovat, když vám v sadě kostka chybí.Více informací najdete na jejich webových stránkách.

To bylo užitečné (4700) Přečtěte si více

Jak mohu zabránit vyblednutí svých hraček Lego? Ověřeno

Dvěma hlavními příčinami vyblednutí plastu hraček Lego je dlouhodobé vystavení slunečnímu svitu a cigaretový kouř.Pokuste se tyto vlivy při skladování hraček Playmobil minimalizovat.

To bylo užitečné (1804) Přečtěte si více

Jakým nejlepším způsobem mohu čistit mé kostky Lego? Ověřeno

Společnost Lego doporučuje čistit kostky ručně trochou vody (ne teplejší než 40 °C) a jemným čisticím prostředkem.Nikdy kostky nedávejte do pračky nebo myčky.Po umytí nechte kostky uschnout na vzduchu.Elektrické součásti lze čistit pouze suchým hadříkem.

To bylo užitečné (1682) Přečtěte si více

Poté, co postavím novou sadu Lego, mi vždy zbývá pár malých kousků. Zapomněl jsem je použít? Ověřeno

Ne, mnoho nových sad Lego poskytuje náhradní díly pro menší kousky.

To bylo užitečné (1416) Přečtěte si více

Jaký je nejlepší způsob použití samolepek na Lego? Ověřeno

Aby bylo možné přemístit samolepky, je dobré použít na místo, kam chcete samolepku umístit, nějaký čistič skla. Když je nálepka na správném místě, nechte ji zaschnout a nalepí se.

To bylo užitečné (1225) Přečtěte si více

Kde najdu seznam dílů mé sady Lego? Ověřeno

Mnoho moderních pokynů pro Lego obsahuje seznam dílů na konci brožury. V případě více brožur se seznam nachází uprostřed PDF.

To bylo užitečné (1173) Přečtěte si více

Lze kostky Lego a Duplo používat navzájem v kombinaci? Ověřeno

Ano, kostky Lego a Duplo jsou kompatibilní. Lego kostky zapadají na kostky Duplo s dutými cvočky. Cihly Duplo se nejlépe hodí na větší kostky Lego a mohly by se uvolnit z menších kostek Lego.

To bylo užitečné (1055) Přečtěte si více

Od jakého věku je Lego vhodné hrát? Ověřeno

Většina sad Lego je vhodná pro hraní od 4 let a výše, protože obsahují malé části. Speciální téma Duplo je vhodné pro děti od 1,5 roku. Doporučený věk je vždy uveden na krabici.

To bylo užitečné (990) Přečtěte si více

Kde najdu více informací o své Lego sadě nebo Lego dílu? Ověřeno

Pokud se chcete dozvědět o sadě Lego nebo jeho dílu, například o tom, z jakého roku je, kolik kusů má sada, náhradních dílech nebo v jakých jiných sadách lze určitý kus najít, pak je BrickLink.com tím nejlepším místem. BrickLink.com je webová stránka s téměř všemi podrobnostmi o sadách a dílech Lego a je součástí skupiny Lego Group.

To bylo užitečné (86) Přečtěte si více