Manuály pro Secí stroje

Níže najdete všechny značky Secí stroje, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jakou velikost jehly mám použít? Ověřeno

Velikost jehly závisí na látce. Pro silnější látku budete potřebovat myslitelskou jehlu. Aplikace jehly často zmiňované na obalu.

To bylo užitečné (1130) Přečtěte si více

Zkontroloval jsem všechno, ale nit šicího stroje se mi neustále přetrhává, co mám dělat? Ověřeno

Pokud se horní nit stroje stále trhá tam, kde jehla vstupuje do tkaniny, je možné, že jehla nebo pouzdro cívky mají menší poškození ve formě škrábanců a / nebo ostrých hran. Tato drobná poškození mohou způsobit zlomení nitě po několika stezích.

To bylo užitečné (1057) Přečtěte si více

Jak dlouho vydrží jehla šicího stroje? Ověřeno

To se u různých výrobců liší, ale obecně jehla vydrží přibližně 8 hodin. Může trvat déle, než se jehla zlomí, ale předtím bude tupá a může poškodit látku.

To bylo užitečné (534) Přečtěte si více

Moje jehla se stále láme, co to způsobuje? Ověřeno

Může to mít různé důvody. Jehla nemusí být správná pro vybranou látku, jehla mohla být nastavena příliš nízko, látka nemusí být správně vedena nebo může být nesprávně umístěno pouzdro cívky.

To bylo užitečné (497) Přečtěte si více

Musím šicí stroj úplně vypnout, abych mohl vyměnit jehlu? Ověřeno

Jehlu můžete vyměnit po vypnutí produktu vypínačem. Při čištění byste měli produkt odpojit od napájení.

To bylo užitečné (386) Přečtěte si více