Manuály pro Proteco Detektory kovů

Níže najdete všechny modely Proteco Detektory kovů, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak hluboko může detektor kovů hledat? Ověřeno

To, jak hluboko může detektor kovů hledat, závisí na mnoha věcech, jako je velikost objektu, typ půdy, okolnosti povrchu a nastavení detektoru kovů. Maximální zjistitelná hloubka jedné mince s profesionálním detektorem kovů je kolem 70 cm. Velké objekty lze najít až do hloubky 40 metrů pomocí profesionálního detektoru kovů. Speciální vyhledávací cívka, která je k dispozici pro většinu detektorů kovů, může přidat 25% hloubky detekce.

To bylo užitečné (52) Přečtěte si více

Co je identifikace cíle? Ověřeno

Identifikace cíle naznačuje, z jakého kovu je předmět porbably vyroben. Digitální detektory kovů, jak se na řadě obrazovek zobrazuje pravděpodobný druh kovu. Většina detektorů kovů používá identifikaci tónu. To znamená, že detektory produkují různé tóny pro různé druhy kovů. Železo je často nízké a zlato je často vysoké.

To bylo užitečné (42) Přečtěte si více