Manuál Hendi 588031 Kitchen Line Šlehač

Potřebujete manuál k Hendi 588031 Kitchen Line Šlehač? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

Stáhnout manuál v český (PDF, 0.33 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Hendi 588031 Kitchen Line Šlehač a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Hendi spokojeni?
Ano Ne
0%
100%
2 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Leonie Schoppema 29-04-2020
Jsem s ní moc spokojená, hlavně že šlehačku umím bez cukru! Protože jsem ho nějakou dobu nepoužíval, chtěl jsem si přečíst manuál.

odpověď | To bylo užitečné (1)(Translated by Google)
Anneke Hopmann 13-09-2022
Se šlehačkou z Lidlu nebo Jumbo mi to prostě nejde ani po důkladném přečtení návodu, aby vznikla tuhá šlehačka. Mohu např. použít zahušťovadlo, jako je "Knock-Fix"?

odpověď | To bylo užitečné (0)(Translated by Google)
Don Hoeboer 01-01-2023
Myslím, že je to skvělé zařízení, ale doplňování je podle mě průšvih. Situace 1 šlehačka došla, pak je třeba uvolnit tlak láhve a při otevření láhve je v láhvi ještě hodně pěny (zbytky). Pak je obtížné láhev znovu naplnit pro další použití. Situace 2 kartuše je spotřebovaná a v láhvi je ještě šlehačka, poté se při otevření přidá hodně šlehačky kvůli absorbovanému zbytkovému plynu v láhvi a není vidět, kolik šlehačky ještě je v láhvi. Výsledek ??

odpověď | To bylo užitečné (0)(Translated by Google)
Manuál Hendi 588031 Kitchen Line Šlehač