Manuál Haier HBW5518E Lednice s mrazákem

Potřebujete manuál pro svůj Haier HBW5518E Lednice s mrazákem? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 18 často kladené otázky, 5 komentářů a má 0 hlasů. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

Stáhnout manuál v český (PDF, 1.2 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Haier HBW5518E Lednice s mrazákem a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Haier HBW5518E Lednice s mrazákem?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Haier HBW5518E Lednice s mrazákem. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Luciano Zuffi 12-07-2022
Je možné, že chladnička s mrazničkou vytváří vodu, která jde mimo spotřebič?V blízkosti zařízení nalézám vodu, kterou nemohu zpětně vysledovat jako netěsnosti ve vodních systémech.

odpověď | To bylo užitečné (5) (Přeloženo Googlem)
marco picatto 04-11-2022
kde najdu rozměry dveří chladničky a mrazničky? Mám kuchyň na míru a chtěla bych, aby dvířka nové lednice s mrazákem pasovala na dvířka stávající skříňky

odpověď | To bylo užitečné (4) (Přeloženo Googlem)
lorenzo 05-12-2022
Koupil jsem si vestavnou lednici MOD: HAIER compi HBW5518. Potřebuji zaregistrovat svůj produkt, ale nemohu najít sériové číslo nebo QR. Díky.

odpověď | To bylo užitečné (0) (Přeloženo Googlem)
Irina 20-03-2024
Koupili jsme si novou lednici a zjistil jsem, že se v mrazáku pod spodní zásuvkou tvoří led. Proč se to děje, protože elastické pásky jsou těsné?!

odpověď | To bylo užitečné (0) (Přeloženo Googlem)
Andries 15-05-2024
Jak správně používat zásuvku na vlhkost? Nebyl nalezen žádný holandský manuál.

odpověď | To bylo užitečné (0) (Přeloženo Googlem)

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Haier HBW5518E Lednice s mrazákem papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Haier. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Haier HBW5518E Lednice s mrazákem v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Haier
Modelka HBW5518E
Kategorie Lednice s mrazákem
Typ souboru PDF
Velikost souboru 1.2 MB

Všechny návody pro Haier Lednice s mrazákem
Další manuály Lednice s mrazákem

Často kladené otázky o Haier HBW5518E Lednice s mrazákem

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Pokud chci, aby byla chladnička s mrazničkou chladnější, mám zvolit vyšší nebo nižší nastavení? Ověřeno

U většiny chladniček s mrazničkami vyšší nastavení znamená, že se stroj ochladí silněji. Při nižším nastavení bude stroj chladit méně tvrdě a teplota v chladničce s mrazničkou bude vyšší.

To bylo užitečné (7181) Přečtěte si více

Mohu změnit směr otevírání dveří mé lednice s mrazákem? Ověřeno

Ano, téměř všechny stojící chladničky s mrazákem nabízejí možnost umístit dveře na druhou stranu. Jak to udělat, lze obecně nalézt v příručce.

To bylo užitečné (3957) Přečtěte si více

Jaké je nejlepší nastavení teploty pro lednici? Ověřeno

Ze zdravotního hlediska jsou teploty mezi 3 ℃ a 4 ℃ nejlepší. Při těchto teplotách je růst bakterií a plísní omezený.

To bylo užitečné (3156) Přečtěte si více

Odtokový otvor v mé ledničce s mrazničkou je špinavý / ucpaný, jak jej vyčistím? Ověřeno

K tomu existují speciální čisticí zařízení, ale je také možné odstranit ucpání nebo nečistoty vatovým tamponem. Aby byl odtokový otvor čistý a zabránilo se zápachu, je vhodné do odtoku dávkovat 4krát ročně kapku chlorového bělidla.

To bylo užitečné (2896) Přečtěte si více

Jak často mám rozmrazovat mrazničku? Ověřeno

Pro optimální využití mrazničky je nejlepší ji rozmrazovat jednou za 3–6 měsíců. Led na vnitřní straně mrazničky zmenšuje dostupný prostor a zvyšuje spotřebu energie. Proces rozmrazování lze urychlit umístěním horké vody do zásuvky nebo umístěním misek s horkou vodou do mrazničky.

To bylo užitečné (2377) Přečtěte si více

Moje lednička s mrazničkou vydává bublající zvuk, je to normální? Ověřeno

Moderní chladničky a mrazničky využívají ekologicky nezávadný chladicí prostředek. Během procesu chlazení se tato látka mění na plyn, který může způsobit bublání a / nebo syčení. To je naprosto normální.

To bylo užitečné (2139) Přečtěte si více

Koupil jsem si novou lednici s mrazákem, mohu ji okamžitě zapnout? Ověřeno

Ne, lednička s mrazničkou musí stát ve vzpřímené poloze po dobu nejméně 4 hodin, než ji lze zapnout. Je to proto, že se chladicí kapalina musí usazovat.

To bylo užitečné (1404) Přečtěte si více

Je normální, že se na zadní stěně mé ledničky s mrazničkou tvoří kapky vody nebo ledu? Ověřeno

Ano, je to úplně normální jev. Vlhkost, která vstupuje do chladničky s mrazákem teplým vzduchem nebo produkty, se usazuje na nejchladnější části, kterou je zadní stěna. Protože zadní stěna může dosáhnout teploty pod bodem mrazu, kapky čas od času zamrznou. Když je lednice s mrazničkou nečinná, kapky se roztají a vytékají do odtoku chladničky s mrazničkou.

To bylo užitečné (1099) Přečtěte si více

Dveře mé chladničky s mrazákem se nebudou správně zavírat, proč? Ověřeno

Dvě nejběžnější příčiny spočívají v tom, že chladnička s mrazákem není vyrovnaná a že je poškozeno těsnění dvířek nebo na něm zůstaly zbytky jídla. Ujistěte se, že je lednice s mrazákem ve vodorovné poloze, a zkontrolujte těsnění dveří. Je-li to nutné, těsnění vyměňte.

To bylo užitečné (960) Přečtěte si více

Kolik místa mám ponechat mezi lednicí s mrazákem a stěnou? Ověřeno

Pro zajištění dobrého větrání je nejlepší ponechat po obou stranách a zadní části chladničky s mrazákem alespoň 5 cm volného místa.

To bylo užitečné (901) Přečtěte si více

Co znamenají hvězdy na mrazáku? Ověřeno

Hvězdy označují mrazicí kapacitu. 1 hvězdička označuje mrazicí kapacitu až do -6 ° C. Díky tomu je mraznička vhodná pro výrobu kostek ledu nebo skladování dříve zmrazeného zboží po dobu až dvou týdnů. Čerstvé jídlo nelze zmrazit. 2 hvězdičky označují mrazicí kapacitu až do -12 ° C. Díky tomu je mraznička vhodná pro skladování dříve zmrazeného zboží po dobu až dvou měsíců. Čerstvé jídlo nelze zmrazit. 3 hvězdičky označují mrazicí kapacitu až do -18 ° C. Díky tomu je mraznička vhodná

To bylo užitečné (682) Přečtěte si více

Jak dlouho trvá, než moje chladnička dosáhne po zapnutí nastavené teploty? Ověřeno

To závisí na velikosti, věku a modelu chladničky. Může trvat několik hodin až 24 hodin, než chladnička dosáhne nastavené teploty. Proces lze urychlit umístěním zboží, které se rychle kazí, do chladničky. Teplotu v chladničce nelze správně měřit pocitem vzduchu uvnitř. Nejlepším způsobem, jak zjistit, zda chladnička dosáhla nastavené teploty, je umístit do chladničky sklenici vody s teploměrem.

To bylo užitečné (595) Přečtěte si více

V mé ledničce je kondenzace, proč? Ověřeno

Příčin může být několik. Těsnění dveří může být vadné, což umožňuje, aby do chladničky pronikal venkovní vzduch. Je také možné, že chladnička není ve vodorovné poloze, což brání správnému zavření dveří. Další příčinou je velký rozdíl mezi teplotou uvnitř chladničky a venku při častém otevírání dveří.

To bylo užitečné (495) Přečtěte si více

Na gumových těsněních mé ledničky s mrazničkou je plíseň, co mám dělat? Ověřeno

Gumová těsnění ve skutečnosti nejsou uvnitř chladničky s mrazničkou, a proto jsou teplejší. To umožňuje růst bakterií a tvorbu plísní. Kaučuky pravidelně čistěte, abyste tomu zabránili.

To bylo užitečné (446) Přečtěte si více

Mohu do chladničky s mrazničkou vložit teplé jídlo nebo pití? Ověřeno

Raději ne. Teplota v ledničce s mrazničkou vzroste, což negativně ovlivní ostatní předměty, které jsou uvnitř uloženy.

To bylo užitečné (446) Přečtěte si více

Co je R-410A? Ověřeno

R-410A je chladicí prostředek, který se používá v zařízeních, která ochlazují až na 0 ° C, jako jsou chladničky a klimatizace. Jedná se o náhradu starších chladicích látek a nepoškozuje ozonovou vrstvu.

To bylo užitečné (445) Přečtěte si více

Moje chladnička s mrazničkou Haier zobrazuje chybu F1, F2, F3, F4, F5, F6, F7, F8, F9, Fr nebo Eh, co to znamená? Ověřeno

Tyto chyby označují problém se senzorem. Společnost Haier doporučuje v případě těchto chyb kontaktovat servisní středisko.

To bylo užitečné (183) Přečtěte si více

Moje chladnička s mrazničkou Haier zobrazuje chybu E1, E2, E6 nebo E9, co to znamená? Ověřeno

Tyto chyby označují problém s ventilátorem. Společnost Haier doporučuje v případě těchto chyb kontaktovat servisní středisko.

To bylo užitečné (165) Přečtěte si více
Manuál Haier HBW5518E Lednice s mrazákem

Související produkty

Související kategorie