Manuál Grundig Music 61 Vysílačka

Potřebujete manuál pro svůj Grundig Music 61 Vysílačka? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 2 často kladené otázky, 15 komentářů a má 0 hlasů. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

PORTABLE RADIO
Music 61
CZ
Stáhnout manuál v český (PDF, 0.34 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Grundig Music 61 Vysílačka a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Grundig Music 61 Vysílačka?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Grundig Music 61 Vysílačka. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Attila Téglási 19-03-2022
Jak mohu alarm trvale vypnout? Četl jsem manuál. Když stisknete tlačítko ALARM, symbol (zvonek) zmizí. Další den se znovu objeví symbol budíku, rádio bude v poledne. Pokud se alarm neléčí, bude fungovat několik hodin.

odpověď | To bylo užitečné (23) Přečtěte si více (Přeloženo Googlem)
Maria Alvarez 12-11-2022
Nevím, jak odstranit trvalý alarm. V návodu to není specifikováno. Je to velký problém pro mě a mou rodinu. Doufám, že mi pomůžete. Děkuji

To bylo užitečné (12) (Přeloženo Googlem)
[email protected] 10-07-2022
Přečetl jsem si návod podle doporučení, ale nevidím, jak trvale zrušit alarm ??? stává se velmi problematickým můžete mi prosím říct, jak postupovat Děkuji předem

odpověď | To bylo užitečné (20) (Přeloženo Googlem)
Martine Monnot 12-04-2022
Jak vymažu uložené stanice?

odpověď | To bylo užitečné (7) (Přeloženo Googlem)
Fitou Marie 24-11-2022
Se zařízením jsem velmi spokojen, ale tlačítko zapnutí/vypnutí již nereaguje a není možné otevřít pouzdro pro přístup k tlačítku. Existuje nějaký trik?

odpověď | To bylo užitečné (6) (Přeloženo Googlem)
Martine Monnot 12-04-2022
Jak prosím smazat uložené stanice?

odpověď | To bylo užitečné (3) Přečtěte si více (Přeloženo Googlem)
LBB 13-03-2024
Mám stejnou otázku!

To bylo užitečné (0) (Přeloženo Googlem)

Loading…

Pierre GROLEAU 12-04-2022
Mám 2; Jeden šedý a jeden bílý. Velmi jsem ocenil svou šedou, která nedělala žádné problémy. Koupil jsem proto druhý (bílý) až na barvu stejný. Je problém s paměťovými tlačítky stanice, které mají tendenci zamrzat a generovat čistě mechanické praskání kontaktů. Pro oba je moudré označit jakýmkoli způsobem klávesu „spánku“, kterou je obtížné odlišit od ostatních kláves ve standardních podmínkách použití na nočním stolku.

odpověď | To bylo užitečné (2) (Přeloženo Googlem)
Alice 08-01-2022
dobry den, co znamena funkce snooze nebo spánek jak ji aktivovat nebo deaktivovat k čemu slouží? musíte dlouze stisknout tlačítko režimu pro nastavení doby spánku proč je na časovači napsáno 90 děkuji za odpověď ohledně výborného produktu Grundig music 61

odpověď | To bylo užitečné (1) Přečtěte si více (Přeloženo Googlem)
Pierre GROLEAU 10-01-2022
Funkce Spánek zapne televizor na dobu, kterou si zvolíte. Funkce Spánek se používá stisknutím tlačítka k zadání minut, které se budou odpočítávat, než se televizor vypne (a vy usnete...). EX: Zobrazíte 10, pokud chcete, aby váš příspěvek skončil za 10 minut. Pokud je 22 hodin, stanice zastaví ve 22:10.

To bylo užitečné (2) (Přeloženo Googlem)
Catherine COLOMER 15-09-2023
Můžete mi pomoci zapamatovat si stanice? DÍK

odpověď | To bylo užitečné (1) Přečtěte si více (Přeloženo Googlem)
Pierre GROLEAU 15-09-2023
Pomocí Tune + nebo - najděte rozhlasovou stanici, kterou chcete uložit, a poté stiskněte tlačítko „M“. Poté stiskněte požadované číslo (1,2 3... atd.). Pro dokončení stiskněte znovu tlačítko „M“. Normálně je vaše volba uložena do paměti. Cdt

To bylo užitečné (0) (Přeloženo Googlem)
Zdzisław 02-03-2024
jak nastavit čas trvale, aby se po pár minutách nevrátil k předchozímu nastavení

odpověď | To bylo užitečné (0) (Přeloženo Googlem)
Zdzisław 03-03-2024
po nastavení času se po několika minutách nebo hodinách vrátí staré nastavení, není žádná stabilizace, nastavení času, prosím o pomoc

odpověď | To bylo užitečné (0) (Přeloženo Googlem)
Chantal Leroy 15-05-2024
Dobré ráno, Už nemám zvuk na Evropě 1, i když je stanice uložena.

odpověď | To bylo užitečné (0) (Přeloženo Googlem)

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Grundig Music 61 Vysílačka papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Grundig. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Grundig Music 61 Vysílačka v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Grundig
Modelka Music 61
Kategorie Vysílačky
Typ souboru PDF
Velikost souboru 0.34 MB

Všechny návody pro Grundig Vysílačky
Další manuály Vysílačky

Často kladené otázky o Grundig Music 61 Vysílačka

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Co je DAB +? Ověřeno

DAB + je nástupcem signálu FM a je zkratkou pro Digital Audio Broadcasting. Jedná se o digitální signál, který umožňuje více kanálů ve stejné šířce pásma a umožňuje snadnější přepínání mezi kanály.

To bylo užitečné (250) Přečtěte si více

Jaký je rozdíl mezi FM a AM? Ověřeno

FM a AM jsou obě formy modulace používané k přenosu signálu. FM znamená Frekvenční modulace a AM znamená Amplitude Modulation. AM je nejstarší forma modulace. Největší rozdíl je v tom, že signál FM je mnohem silnější než signál AM.

To bylo užitečné (190) Přečtěte si více
Manuál Grundig Music 61 Vysílačka

Související produkty

Související kategorie