Manuály pro Rámy postele

Níže najdete všechny značky Rámy postele, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaká je minimální tloušťka matrace? Ověřeno

U všech typů matrací se doporučuje mít tloušťku alespoň 16 cm, aby bylo zajištěno dostatečné pohodlí.

To bylo užitečné (423) Přečtěte si více

Mohu použít dvojitou matraci na manželské posteli s individuálně nastavitelným roštem? Ověřeno

Ne. Není možné dát dvojitou matraci na manželskou postel s individuálně lamelovým roštem postele, kvůli možnému výškovému rozdílu mezi oběma polovinami. Každá polovina bude potřebovat jednu matraci. Není také možné použít dvojitou matraci.

To bylo užitečné (241) Přečtěte si více

Jaký je rozdíl mezi rámem postele a pružinou? Ověřeno

Rám postele drží pouze matraci, ale nenabízí žádné tlumení ani jinou formu pohodlí. Krabičková pružina je nosič matrace, který je naplněn kovovými cívkami. Prostor mezi cívkami zajišťuje extra ventilaci. Na horní stranu pružiny přidáte matraci a případně matraci. Kombinace pružiny a matrace poskytuje dobré rozložení hmotnosti a dobré větrání.

To bylo užitečné (191) Přečtěte si více

Jaký je rozdíl mezi dřevěným a kovovým rámem postele? Ověřeno

Dřevěné rámy postelí jsou obvykle pevnější než kovové rámy postelí. To znamená, že u kovového rámu postele je třeba častěji kontrolovat pevnost a častěji utahovat šrouby.

To bylo užitečné (178) Přečtěte si více