Manuály pro Ardes Vinotéky

Níže najdete všechny modely Ardes Vinotéky, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Mohu uložit červené a bílé víno do stejné skříně na víno? Ověřeno
Ano. Červené a bílé víno se podává při různých teplotách, ale ideální skladovací teplota je stejná, je 12 ° C.

To bylo užitečné (208)
Pokud chci, aby byla chladnička s mrazničkou chladnější, mám zvolit vyšší nebo nižší nastavení? Ověřeno
U většiny chladniček s mrazničkami vyšší nastavení znamená, že se stroj ochladí silněji. Při nižším nastavení bude stroj chladit méně tvrdě a teplota v chladničce s mrazničkou bude vyšší.

To bylo užitečné (132)
Koupil jsem si novou skříňku na víno, mohu ji okamžitě zapnout? Ověřeno
Ne, skříňka na víno musí stát ve vzpřímené poloze po dobu nejméně 4 hodin, než ji lze zapnout. Je to proto, že se chladicí kapalina musí usazovat.

To bylo užitečné (123)
Jak dlouho trvá, než moje chladnička dosáhne po zapnutí nastavené teploty? Ověřeno
To závisí na velikosti, věku a modelu chladničky. Může trvat několik hodin až 24 hodin, než chladnička dosáhne nastavené teploty. Proces lze urychlit umístěním zboží, které se rychle kazí, do chladničky. Teplotu v chladničce nelze správně měřit pocitem vzduchu uvnitř. Nejlepším způsobem, jak zjistit, zda chladnička dosáhla nastavené teploty, je umístit do chladničky sklenici vody s teploměrem.

To bylo užitečné (86)