Manuály pro Concept Trouby

Níže najdete všechny modely Concept Trouby, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Moje trouba se dostatečně neohřívá, co mám dělat? Ověřeno
Termostat zajišťuje, aby se trouby ohřívaly na stanovenou teplotu. Je pravděpodobné, že je termostat vadný. Nechte to vyměnit. V případě pochybností kontaktujte výrobce.

To bylo užitečné (1887)
Co je to pyrolýza? Ověřeno
Některé pece jsou vybaveny funkcí pyrolýzy. Jedná se o čisticí systém, který spaluje nečistoty a tuky v troubě při použití velmi vysokých teplot. Po pyrolýze se všechny nečistoty změní na popel a lze je snadno odstranit. Pokud má trouba funkci pyrolýzy, je vhodné ji používat 3 až 4krát ročně, aby byla trouba čistá.

To bylo užitečné (1671)
Když používám troubu, často tam zůstávají zbytky jídla, které padají na dno a způsobují kouř. Jak tomu mohu zabránit? Ověřeno
Mnoho pecí je vybaveno mřížkou i plechem na pečení. Když se jídlo připravuje na roštu, plech na pečení lze umístit na dno, aby se zabránilo spálení zbytků jídla a kouření.

To bylo užitečné (383)
Při zahřívání se v troubě hromadí kouř, proč? Ověřeno
Pravděpodobně v troubě zůstaly zbytky jídla z předchozího použití. Zvláště mastné zbytky jídla mohou při zahřátí vytvářet kouř. Pečlivě vyčistěte troubu.

To bylo užitečné (382)
Mohu připravit několik položek současně pomocí více grilovacích plechů? Ověřeno
Technicky je to možné. Záleží však na druhu jídla, pokud potřebujete upravit čas přípravy nebo vyměnit plechy během přípravy.

To bylo užitečné (382)