Manuály pro Sušáky

Níže najdete všechny značky Sušáky, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Proč je buben mé sušičky větší než buben pračky, i když mají stejnou kapacitu? Ověřeno

K řádnému vysušení prádla potřebuje sušička vzduch.To vyžaduje prostor, a proto musí být buben větší.

To bylo užitečné (3004) Přečtěte si více

Jaký je rozdíl mezi kondenzační sušičkou a odvětrávanou sušičkou? Ověřeno

V kondenzátorové sušičce je kondenzovaná vodní pára odváděna a shromažďována ve vnitřní nádrži. Ve větrané sušičce je horký vlhký vzduch odváděn hadicí, například z okna. Větrací sušička je levnější než kondenzační sušička

To bylo užitečné (869) Přečtěte si více

Mohu skládat sušičku a pračku? Ověřeno

Obecně je možné přímo stohovat sušičku a pračku přímo na sebe. Toto funguje pouze u modelů s předním plněním. Je však vhodné použít k tomu vhodné příslušenství. Tím zabráníte vibracím a pádům strojů a také poškození spodního stroje.

To bylo užitečné (700) Přečtěte si více

Mohu připojit sušičku k prodlužovacímu kabelu? Ověřeno

Spotřebiče, které vyžadují velké množství energie, například sušička, nelze připojit ke všem prodlužovacím kabelům. Podívejte se, jaké je spotřeby energie sušičky, která je uvedena ve Watt, a zkontrolujte, zda to prodlužovací kabel zvládne. Existují prodlužovací kabely se silnějšími kabely, které jsou vyrobeny pro manipulaci s většími spotřebiči.

To bylo užitečné (545) Přečtěte si více

Jaký je rozdíl v použití mezi pračkou se sušičkou a samostatnou pračkou a sušičkou? Ověřeno

Největší výhodou pračky se sušičkou je, že zabírá méně místa. Samostatná sušička však bude schopna sušit více než pračka se sušičkou. Pračka se sušičkou také spotřebovává relativně více energie a vyžaduje více času.

To bylo užitečné (533) Přečtěte si více