Manuály pro Brandt Sporáky

Níže najdete všechny modely Brandt Sporáky, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Proč zapalování na mém dosahu vydává zvuk kliknutí? Ověřeno
Pokud byl rozsah vyčištěn velkým množstvím vody, mohlo dojít k namočení knoflíků, což způsobilo spuštění zapalování. Nechte knoflíky uschnout. Pokud problém přetrvává, měli byste se obrátit na výrobce.

To bylo užitečné (877)
Které pánve lze použít v indukčním rozsahu? Ověřeno
Obecně lze všechny indukční pánve použít na indukční rozsah. Téměř všechny nové pánve jsou vhodné pro indukci.

To bylo užitečné (736)
Trouba v mém dosahu se dostatečně neohřívá, co mám dělat? Ověřeno
Termostat zajišťuje, aby se trouby ohřívaly na stanovenou teplotu. Je pravděpodobné, že je termostat vadný. Nechte to vyměnit. V případě pochybností kontaktujte výrobce.

To bylo užitečné (661)
Můj rozsah má napájecí zástrčku, která se nehodí do běžné zásuvky, co mám dělat? Ověřeno
Mnoho elektrických rozsahů (keramických i indukčních) má jinou zástrčku. Je to proto, že tato zařízení vyžadují hodně energie. Instalaci zařízení nechte provést odborníkem.

To bylo užitečné (315)
Co je to pyrolýza? Ověřeno
Některé pece jsou vybaveny funkcí pyrolýzy. Jedná se o čisticí systém, který spaluje nečistoty a tuky v troubě při použití velmi vysokých teplot. Po pyrolýze se všechny nečistoty změní na popel a lze je snadno odstranit. Pokud má trouba funkci pyrolýzy, je vhodné ji používat 3 až 4krát ročně, aby byla trouba čistá.

To bylo užitečné (239)
Mohu k prodlužovacímu kabelu připojit rozsah? Ověřeno
Spotřebiče, které vyžadují velké množství energie, například dosah, nelze připojit ke všem prodlužovacím kabelům. Podívejte se, jaké je využití energie v dosahu, které je uvedeno ve wattech, a zkontrolujte, zda to prodlužovací kabel zvládne. Existují prodlužovací kabely se silnějšími kabely, které jsou vyrobeny pro manipulaci s většími spotřebiči.

To bylo užitečné (110)
Mohu připravit několik položek současně pomocí více grilovacích plechů? Ověřeno
Technicky je to možné. Záleží však na druhu jídla, pokud potřebujete upravit čas přípravy nebo vyměnit plechy během přípravy.

To bylo užitečné (109)
Když používám troubu, často tam zůstávají zbytky jídla, které padají na dno a způsobují kouř. Jak tomu mohu zabránit? Ověřeno
Mnoho pecí je vybaveno mřížkou i plechem na pečení. Když se jídlo připravuje na roštu, plech na pečení lze umístit na dno, aby se zabránilo spálení zbytků jídla a kouření.

To bylo užitečné (109)