Manuály pro Bosch Pračky se sušičkou

Níže najdete všechny modely Bosch Pračky se sušičkou, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Moje pračka se sušičkou vydává hodně hluku a / nebo hlasitě vibruje, co s tím mohu dělat? Ověřeno
Je možné, že pračka se sušičkou nebyla vyrovnána. Můžete to udělat nastavením nohou tak, aby byla dokonale vyrovnaná. Problém může být také způsoben vložením většího množství oblečení do pračky. Pokud nejsou příčinou vašeho problému, měli byste se obrátit na výrobce.

To bylo užitečné (1249)
Moje pračka se sušičkou voní, co s tím mohu dělat? Ověřeno
K dispozici jsou pračky se sušičkou se samočisticími funkcemi. Pokud tyto funkce nejsou k dispozici, je možné přidat 100 ml bílého octa nebo 100 g krystalů sody a nechat pračku se sušičkou spustit program o 90 ° C.

To bylo užitečné (505)
Jaký je rozdíl v použití mezi pračkou se sušičkou a samostatnou pračkou a sušičkou? Ověřeno
Největší výhodou pračky se sušičkou je, že zabírá méně místa. Samostatná sušička však bude schopna sušit více než pračka se sušičkou. Pračka se sušičkou také spotřebovává relativně více energie a vyžaduje více času.

To bylo užitečné (275)
Mohu připojit pračku se sušičkou k prodlužovacímu kabelu? Ověřeno
Spotřebiče, které vyžadují velké množství energie, jako je pračka se sušičkou, nelze připojit ke všem prodlužovacím kabelům. Podívejte se, jaké je spotřeby energie pračky se sušičkou, která je uvedena ve wattech, a zkontrolujte, zda to prodlužovací kabel zvládne. Existují prodlužovací kabely se silnějšími kabely, které jsou vyrobeny pro manipulaci s většími spotřebiči.

To bylo užitečné (238)