Manuály pro Electrolux Parní čističe

Níže najdete všechny modely Electrolux Parní čističe, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Chci znát stáří mého spotřebiče Electrolux. Jak to udělám? Ověřeno

Věk vašeho produktu můžete určit pomocí sériového čísla. Toto najdete ve svém zařízení. První znak sériového čísla označuje rok (tj. 1 = 2001) a dva znaky za ním označují týden výroby (tj. 35 = 35. týden daného roku). Sériové číslo 13500016 tedy naznačuje, že stroj je od 35. týdne roku 2001.

To bylo užitečné (835) Přečtěte si více

Mohu použít parní čistič na dřevěné podlahy, jako je laminát? Ověřeno

Ano, ale dřevěné podlahy jsou zranitelnější než například dlaždice. Použijte nejnižší nastavení na parním čističi a použijte hadřík, aby nedošlo k poškození.

To bylo užitečné (343) Přečtěte si více

Můj parní čistič generuje velmi málo páry, co mohu dělat? Ověřeno

Nejprve zkontrolujte nádobu na vodu, zda je v ní dostatek vody. Dalším důvodem sníženého výstupu páry může být usazování vodního kamene. Informace o odstranění vodního kamene z vašeho modelu naleznete v příručce vašeho konkrétního parního čističe.

To bylo užitečné (12) Přečtěte si více

Nemohu stisknout tlačítko/páčku páry, proč tomu tak je? Ověřeno

Některé parní čističe mají dětskou pojistku. Pokud je toto aktivováno, tlačítko nebo páka páry nebude fungovat. Chcete-li používat parní čistič, deaktivujte dětskou pojistku.

To bylo užitečné (9) Přečtěte si více

Mohu v parním čističi používat čisticí prostředky nebo jiné chemikálie? Ověřeno

Ne, čisticí prostředky nebo jiné chemikálie mohou parní čistič poškodit a v mnoha případech ruší záruku na výrobek.

To bylo užitečné (3) Přečtěte si více