Manuály pro Konvice

Níže najdete všechny značky Konvice, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

K čemu slouží síto v mé konvici? Ověřeno
Tímto způsobem zachytíte veškerý uvolněný vodní kámen, který se mohl v průběhu času nashromáždit.

To bylo užitečné (311)
Konvice nedojde a stále vaří, co mám dělat? Ověřeno
V mnoha případech nebylo víko konvice správně zavřeno. Pokud necháte uniknout teplo, varná konvice bude dál vřít. Pokud se tím problém nevyřeší, měli byste kontaktovat výrobce nebo mechanika.

To bylo užitečné (183)
Mohu vařit méně než minimální množství vody? Ověřeno
Ne. Pokud vaříte méně než minimální množství vody, může dojít k poruše teplotního senzoru. To by mohlo zabránit vypnutí konvice při teplotě varu, což by mohlo vést k nebezpečným situacím.

To bylo užitečné (67)
Mohu vařit více než maximální množství vody? Ověřeno
Ne. Pokud vaříte více než maximální množství vody, může konvice přetékat. To by mohlo vést k potenciálně nebezpečným situacím.

To bylo užitečné (54)
Je efektivní naplnit konvici horkou vodou z faucetu? Ověřeno
Ne. K získání teplé vody do faucetu je často nutné nejprve vypustit studenou vodu, která bude zbytečná. Trubky také naplní stejné množství horké vody, které se nepoužije, a ochladí se, což vede ke ztrátě energie. Proto je lepší konvici naplnit studenou vodou.

To bylo užitečné (53)