Manuály pro Coolexpert Klimatizace

Níže najdete všechny modely Coolexpert Klimatizace, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak často mám čistit nebo vyměňovat filtry klimatizace? Ověřeno
Je vhodné zkontrolovat filtry klimatizace čtyřikrát ročně.Znečištěné filtry lze vyčistit pomocí vysavače nebo je lze umýt, v závislosti na typu.Během údržby by měl odborník posoudit, zda je čas filtry vyměnit.

To bylo užitečné (2315)
Co znamená BTU? Ověřeno
BTU je zkratka pro British Thermal Unit (britská tepelná jednotka).Jde o jednotku, která označuje chladicí kapacitu.

To bylo užitečné (746)
Funguje každá klimatizace také jako odvlhčovač? Ověřeno
Studený vzduch produkovaný klimatizací má často relativně nízkou vlhkost. Účinek je však menší než při použití skutečného odvlhčovače. Některá klimatizace mají speciální funkci k odvlhčování vzduchu.

To bylo užitečné (407)
Co je R-410A? Ověřeno
R-410A je chladicí prostředek, který se používá v zařízeních, která ochlazují až na 0 ° C, jako jsou chladničky a klimatizace. Jedná se o náhradu starších chladicích látek a nepoškozuje ozonovou vrstvu.

To bylo užitečné (343)
Mohu mobilní klimatizaci umístit do skříňky, abych ji z dohledu dostal? Ověřeno
Ne, rozhodně ne. Mobilní klimatizace potřebuje prostor, aby umožňovala proudění vzduchu a přívod vzduchu. Na malém prostoru se zařízení může přehřát.

To bylo užitečné (239)
Má klimatizace negativní vliv na kvalitu vzduchu? Ověřeno
Pokud byla klimatizace řádně udržována, nebude to mít žádný vliv na kvalitu vzduchu. Pokud například nebyl dlouho vyměněn filtr nebo nebyla provedena jiná údržba, může klimatizace způsobit znečištění vzduchu.

To bylo užitečné (238)
Jaké je nejlepší místo pro montáž vnitřní jednotky klimatizační jednotky splitového typu? Ověřeno
To záleží na prostoru, ale obecně lze dodržovat následující pravidla. Ujistěte se, že nic nebrání proudění vzduchu. Ujistěte se, že místo je přístupné pro údržbu. Jednotku namontujte nejméně 2 metry od země.

To bylo užitečné (237)