Manuály pro Electrolux Čističky vody

Níže najdete všechny modely Electrolux Čističky vody, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Chci znát stáří mého spotřebiče Electrolux. Jak to udělám? Ověřeno

Věk vašeho produktu můžete určit pomocí sériového čísla. Toto najdete ve svém zařízení. První znak sériového čísla označuje rok (tj. 1 = 2001) a dva znaky za ním označují týden výroby (tj. 35 = 35. týden daného roku). Sériové číslo 13500016 tedy naznačuje, že stroj je od 35. týdne roku 2001.

To bylo užitečné (835) Přečtěte si více

Jaké látky odstraňuje čistička vody z vody? Ověřeno

To závisí na značce a modelu čističky vody. Obecně platí, že čističky vody pracují s procesem zvaným „reverzní osmóza“ (RO). Tím se z vody odfiltrují i ​​velmi malé částice. Z vody budou odstraněny i minerály. Čističky vody mohou pracovat i s UV světlem. Tyto čističky vody se zaměřují především na hubení mikroorganismů.

To bylo užitečné (8) Přečtěte si více