Manuály pro BabyOno Odsávačky mateřského mléka

Níže najdete všechny modely BabyOno Odsávačky mateřského mléka, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Je možné použít odsávačku z druhé ruky? Ověřeno
Pokud je možné sanitovat části, kterými mléko prochází, například jejich vařením, je bezpečné použít odsávací pumpu z druhé ruky. V ostatních případech to není hygienické a nedoporučuje se to.

To bylo užitečné (22)
Jak dlouho mohu uchovávat mateřské mléko? Ověřeno
To záleží na tom, kam jej uložíte. Při pokojové teplotě vydrží 5-10 hodin. V ledničce lze mléko uchovávat čerstvé až 5 dní nebo až 3 měsíce v mrazáku. V hlubokém mrazáku zůstane mateřské mléko čerstvé po dobu 3-6 měsíců. Po ohřátí lze mléko používat až 1 hodinu. Pokud mléko voní kyselě, je pravděpodobně nejlepší ho nepoužívat.

To bylo užitečné (2)
Jaký je rozdíl mezi odsávačkou s otevřeným a uzavřeným systémem? Ověřeno
U odsávacích pump s uzavřeným systémem mléko nepřichází do styku s mechanismem a proudí přímo do zásobníku. Při otevřeném systému mléko protéká odsávačkou a poté do nádrže. Uzavřený systém je proto hygieničtější a vyžaduje méně čištění.

To bylo užitečné (0)