Manuály pro Kočárky

Níže najdete všechny značky Kočárky, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaké jsou výhody a nevýhody používání vzduchových pneumatik na kočárku? Ověřeno
Největší výhodou vzduchových pneumatik na kočárku je, že jsou velmi pohodlné jak pro dítě, tak pro osobu, která kočárek tlačí. Pneumatiky zajišťují tlumení na nerovném povrchu, jako je les nebo pláž. Nevýhodou je, že vzduchové pneumatiky se mohou zhušťovat.

To bylo užitečné (194) Přečtěte si více
Jaké jsou výhody a nevýhody používání pěnových pneumatik na kočárku? Ověřeno
Největší výhodou pěnových pneumatik na kočárku je, že se nemohou rovnat. Pěnové pneumatiky poskytují o něco méně tlumení než vzduchové pneumatiky, ale jsou pohodlnější než pevné pláště. Mnoho moderních kočárků používá kombinaci pevných pneumatik vpředu a pěnových pneumatik vzadu, díky čemuž je kočárek agilní a pohodlný.

To bylo užitečné (111) Přečtěte si více
Jaké jsou výhody a nevýhody používání pevných pneumatik na kočárku? Ověřeno
Díky pevným pneumatikám je kočárek velmi agilní. Nevýhodou je, že plné pneumatiky poskytují menší tlumení, a proto jsou méně pohodlné než vzduchové nebo pěnové pneumatiky.

To bylo užitečné (108) Přečtěte si více