Manuál ČZ 502/00 Cezeta Skútr

Potřebujete manuál pro svůj ČZ 502/00 Cezeta Skútr? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 2 často kladené otázky, 0 komentářů a má 0 hlasů. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

Stáhnout manuál v český (PDF, 3.46 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte ČZ 502/00 Cezeta Skútr a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s ČZ 502/00 Cezeta Skútr?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o ČZ 502/00 Cezeta Skútr. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu ČZ 502/00 Cezeta Skútr papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat CZ. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému ČZ 502/00 Cezeta Skútr v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka CZ
Modelka 502/00 Cezeta
Kategorie Skútry
Typ souboru PDF
Velikost souboru 3.46 MB

Všechny návody pro ČZ Skútry
Další manuály Skútry

Často kladené otázky o ČZ 502/00 Cezeta Skútr

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Můj skútr přestal během jízdy běžet, co mám dělat? Ověřeno

Během servisních kontrol je třeba zkontrolovat a řádně namontovat ventil skútru. Pokud se tak nestane správně nebo vůbec, může se skútr přehřát kvůli neoptimálnímu spalování paliva. Nechte ventily správně namontovat.

To bylo užitečné (644) Přečtěte si více

Jaký je správný tlak v pneumatikách pro skútr? Ověřeno

Pneumatiku pro skútr je třeba nafouknout docela tvrdě. Přesný tlak se může u každého skútru a značky lišit, ale obecně je dobré použít minimálně 2,1 baru pro přední pneumatiku a 2,5 baru pro zadní pneumatiku. Ideální tlak je často uveden na pneumatice.

To bylo užitečné (512) Přečtěte si více
Manuál ČZ 502/00 Cezeta Skútr

Související produkty

Související kategorie