Manuál Concept FR3500 Fritéza

Potřebujete manuál k Concept FR3500 Fritéza? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

Stáhnout manuál v český (PDF, 0.57 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Concept FR3500 Fritéza a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Concept spokojeni?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak často mám vyměňovat tuk nebo olej ve své fritéze? Ověřeno
Pro dosažení optimálního výsledku je vhodné vyměňovat tuk nebo olej každých 8 smažení, pokud si děláte občerstvení. Pokud připravujete hranolky, tuk nebo olej lze vyměnit každých 12 smažení.

To bylo užitečné (948)
Mohu vyčistit vnitřek své fritézy pomocí drátěnky? Ověřeno
Ne. Většina fritéz má speciální vrstvu, kterou lze poškodit pomocí drátěnky nebo abrazivního čističe. Používejte pouze měkkou stranu drátěnky nebo vlhkého ubrousku.

To bylo užitečné (368)
Co je to „studená zóna“ v mé fritéze? Ověřeno
U fritéz se studenou zónou je část oleje umístěna pod topným tělesem. Tato část oleje zůstává chladnější než horní část. Drobky budou plavat na dno a skončí v této studené zóně, aby olej zůstal déle čistý.

To bylo užitečné (350)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Manuál Concept FR3500 Fritéza