Manuál Clatronic PW 2622 Váhy

Potřebujete manuál k Clatronic PW 2622 Váhy? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 1.25 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Clatronic PW 2622 Váhy a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Clatronic spokojeni?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Moje váha ukazuje nerealisticky nízkou hmotnost, když na ni stojím, proč? Ověřeno
Abyste dosáhli co nejlepšího výsledku, měla by váha stát na tvrdém vodorovném povrchu. Pokud váha stojí například na koberci, může to ovlivnit měření.

To bylo užitečné (1557)
Co je BMI? Ověřeno
BMI je zkratka pro Body Mass Index a tuto hodnotu lze vypočítat vydělením hmotnosti v kilogramech výškou uvedenou v metrech na druhou.Například někdo s hmotností 70 kilogramů a výškou 1,75 m má BMI 22,86.Za zdravý je považován BMI mezi 18,5 a 25.

To bylo užitečné (1320)
Baterie v mém zařízení je oxidována, mohu ji přesto bezpečně používat? Ověřeno
Ja, zařízení lze stále bezpečně používat. Nejprve vyjměte oxidační baterii. Nikdy k tomu nepoužívejte holé ruce. Poté očistěte přihrádku na baterie vatovým tamponem namočeným v octě nebo citronové šťávě. Nechejte zaschnout a vložte nové baterie.

To bylo užitečné (453)
Mohu použít váhu s mokrýma nohama? Ověřeno
To záleží na měřítku. Při použití diagnostické stupnice je nutné, aby vaše nohy byly suché, abyste mohli správně provádět měření.

To bylo užitečné (207)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Manuál Clatronic PW 2622 Váhy