Manuál Clatronic EZ 2692 Elektrický kartáček na zuby

Potřebujete manuál k Clatronic EZ 2692 Elektrický kartáček na zuby? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 1.84 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Clatronic EZ 2692 Elektrický kartáček na zuby a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Clatronic spokojeni?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak často a jak dlouho si mám čistit zuby? Ověřeno
Doporučuje se čistit si zuby alespoň 2krát denně po dobu alespoň 2 minut. Mnoho elektrických zubních kartáčků je vybaveno funkcí, která indikuje tyto 2 minuty.

To bylo užitečné (23)
Čistím si zuby dvakrát denně, ale stále mám špatný dech, proč to tak je? Ověřeno
Zápach z úst není způsoben pouze zbytky jídla na zubech nebo zanícenými dásněmi. Bakterie na jazyku a sucho v ústech mohou také způsobit špatný dech.

To bylo užitečné (10)
Je čištění elektrickým kartáčkem lepší než ruční čištění? Ověřeno
Elektrické zubní kartáčky jsou mnohem lepší při odstraňování zubního plaku než ruční čištění. Mnoho elektrických zubních kartáčků také pomáhá načasovat sekvenci kartáčů a pomáhá dosáhnout lepších výsledků.

To bylo užitečné (8)
Od jakého věku může dítě používat elektrický zubní kartáček? Ověřeno
Děti mohou používat elektrický zubní kartáček od chvíle, kdy mohou samostatně držet a používat zubní kartáček. Pro děti použijte malou hlavu kartáče s měkkými chloupky. Pro děti do 5 let byste měli používat speciální zubní pastu se sníženým množstvím fluoridu.

To bylo užitečné (2)
Mohu ve sprše použít elektrický zubní kartáček? Ověřeno
To záleží na značce a modelu. Vždy to předem zkontrolujte, abyste zajistili svoji bezpečnost, a nedělejte to, pokud pro to není vhodný zubní kartáček.

To bylo užitečné (2)

Loading…

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Manuál Clatronic EZ 2692 Elektrický kartáček na zuby