Manuál Clatronic DR 2930 Parní čistič

Potřebujete manuál k Clatronic DR 2930 Parní čistič? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 1.23 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Clatronic DR 2930 Parní čistič a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Clatronic spokojeni?
Ano Ne
75%
25%
4 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Mohu použít parní čistič na dřevěné podlahy, jako je laminát? Ověřeno
Ano, ale dřevěné podlahy jsou zranitelnější než například dlaždice. Použijte nejnižší nastavení na parním čističi a použijte hadřík, aby nedošlo k poškození.

To bylo užitečné (194)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Szabadi Margit 17-08-2021
Vítejte. Chci poprosit o pomoc, tedy více informací. Parní čistič byl zapnutý bez vody. Rychle jsem si to uvědomil a vytáhl to. Počkal jsem, až to naplním, začalo se to ohřívat, ale ne tolik, aby to dělalo páru. Ptám se, co by mohlo být špatně? Dá se to opravit?

odpověď | To bylo užitečné (5)(Translated by Google)
Veres Andrásné 05-12-2021
Bohužel nemohu odšroubovat uzávěr, jen se točí na volnoběh. opravitelné,

odpověď | To bylo užitečné (1)(Translated by Google)
Szabadi Margit 18-08-2021
Vítejte. Chci poprosit o pomoc, tedy více informací. Parní čistič byl zapnutý bez vody. Rychle jsem si to uvědomil a vytáhl to. Počkal jsem, až to naplním, začalo se to ohřívat, ale ne tolik, aby to dělalo páru. Ptám se, co by mohlo být špatně? Dá se to opravit

odpověď | To bylo užitečné (0)(Translated by Google)
Juhászné Báthory Tünde 29-04-2022
Právě jsem si koupil tento typ parního čističe a již jsem ho vyzkoušel. Vyčistil jsem s tím kachličky a sporák. Prozatím jsem s ním velmi spokojený. Pokud je to možné, rád bych obdržel uživatelskou příručku k produktu. Děkuji mnohokrát !

odpověď | To bylo užitečné (0)(Translated by Google)
Manuál Clatronic DR 2930 Parní čistič