Manuál Clatronic BBA 2450 Domácí pekárna

Potřebujete manuál k Clatronic BBA 2450 Domácí pekárna? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 3.27 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Clatronic BBA 2450 Domácí pekárna a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Clatronic spokojeni?
Ano Ne
100%
0%
8 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Mohu formu na pečení pekárny vyčistit drátěnkou? Ověřeno
Ne. Většina pekáren má formu na pečení s nepřilnavou vrstvou, kterou lze poškodit pomocí drátěnky nebo abrazivního čističe. Používejte pouze měkkou stranu drátěnky nebo vlhkého ubrousku.

To bylo užitečné (534)
Proč musím před přidáním přísad vyjmout podnos? Ověřeno
To zabrání pádu přísad na topný článek. Mohly by hořet a způsobit kouř.

To bylo užitečné (320)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

S 30-12-2021
Wá3

odpověď | To bylo užitečné (1)(Translated by Google)
Gerhard Bork 05-09-2020
Stiskl jsem vypínač na prodlužovacím kabelu, znovu zapnul, ale pečicí stroj ukazuje 3 x HHH a hodiny svítí červeně. Již nelze použít, jak můžete vrátit vše zpět? Vyzkoušeno vše bez výsledku.

odpověď | To bylo užitečné (0)(Translated by Google)
Жанна Геннадьевна 28-01-2021
Pekárna na chleba CiTROHIC 2450, sehnal jsem ji za akční cenu. Byla přivezena z Lipska v roce 2000. je dokonalá přirozená Němka. A návod je i v čisté němčině. Proto jsem to zvládl psaním. Pečení žitného chleba prostě nezvládám. Změnila jsem mouku i recepty... Výsledek je jeden - matná těžká střídka (ne nosní dírka a nadýchaná, jako bílá) a velmi pevná hustá kůrka. Možná tento model pekárny není určen pro žitný, borodinský, darnycký chléb. Pomozte mi, prosím. Dík.

odpověď | To bylo užitečné (0)(Translated by Google)
Manuál Clatronic BBA 2450 Domácí pekárna