Manuál CH KOVO CH 100 Odsavač par

Potřebujete manuál k CH KOVO CH 100 Odsavač par? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 0.07 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte CH KOVO CH 100 Odsavač par a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem CH KOVO spokojeni?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak velká vzdálenost by měla být mezi digestoří a sporákem? Ověřeno
V závislosti na značce se to může trochu lišit, ale obecně by digestoř měla být umístěna nejméně 65 centimetrů nad plynovým sporákem a nejméně 50 centimetrů nad elektrickou nebo indukční varnou deskou.Cílem je vyšší požární bezpečnost.

To bylo užitečné (1030)
Potřebuji odsavač par s motorem nebo bez něj? Ověřeno
Odsavače par s motorem jsou určeny, když se vzduch pohybuje přímo ven. Odsavač par bez motoru je určen pro případy, kdy je k dispozici centrální ventilační systém. Odsavač par s motorem nikdy nepřipojujte k centrálnímu větracímu systému!

To bylo užitečné (366)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Manuál CH KOVO CH 100 Odsavač par