Manuál Blaupunkt CLARA 390 Elektrokolo

Potřebujete manuál k Blaupunkt CLARA 390 Elektrokolo? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 4.58 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Blaupunkt CLARA 390 Elektrokolo a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Blaupunkt spokojeni?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak často mám řetěz na kolo namazat? Ověřeno
Při běžném používání je nejlepší řetěz promazávat jednou za měsíc. Zvyšte tuto frekvenci v případě těžkého používání. Rovněž promazávejte po výletech v silném dešti nebo velkém množství prachu.

To bylo užitečné (146)
Jaký je správný tlak v pneumatikách pro jízdní kolo? Ověřeno
Pneumatika pro jízdní kola musí být nahuštěna docela tvrdě. Přesný tlak se může u každého kola a značky lišit, ale obecně je dobré použít minimálně 3,5 až 4,5 baru. Ideální tlak je často uveden na pneumatice.

To bylo užitečné (60)
Pneumatiky na mém kole jsou ploché, i když jsem kolo dlouho nepoužíval, proč to tak je? Ověřeno
Pneumatiky pro jízdní kola jsou vyrobeny z gumy. Jedná se o přírodní produkt, který je náchylný k vysychání. K tomu může dojít v důsledku vystavení slunečnímu světlu nebo v důsledku delšího časového období. Vyschlá pneumatika může během první jízdy prasknout nebo se může vybuchnout.

To bylo užitečné (47)
Co říká velikost kola o mém kole? Ověřeno
S větším kolem pojedete více vzdálenosti s jedinou rotací. Bez dalších převodů nebo jiné pomoci to bude často také vyžadovat více úsilí. Není proto pravda, že jízdní kola s většími koly pojedou rychleji.

To bylo užitečné (46)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Tento manuál původně publikovala společnost Blaupunkt.