Manuál Black and Decker KG701 Úhlová bruska

Potřebujete manuál k Black and Decker KG701 Úhlová bruska? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 4.37 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Black and Decker KG701 Úhlová bruska a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Black and Decker spokojeni?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Na jaké materiály mohu použít úhlovou brusku? Ověřeno
Úhlové brusky jsou nejvhodnější pro použití na kov nebo kámen.Tyto stroje generují velké množství tepla, a proto jsou méně vhodné na dřevo nebo plast.

To bylo užitečné (41)
Musím při používání úhlové brusky nosit ochranu sluchu? Ověřeno
Ano měl bys. Ačkoli se množství hluku produkovaného úhlovou bruskou může u různých značek a modelů lišit, dlouhodobé vystavení hlasitému hluku může způsobit trvalé poškození sluchu. Proto je dobré nosit ochranu sluchu.

To bylo užitečné (6)
Musím při používání úhlové brusky používat ochranu očí? Ověřeno
Ano. Během broušení mohou malé částice vyletět. Když zasáhnou oko, mohou způsobit trvalé poškození očí. Proto je vždy nutné používat ochranu očí.

To bylo užitečné (3)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Manuál Black and Decker KG701 Úhlová bruska