Manuál BEKO HCP91310IH Odsavač par

Potřebujete manuál pro svůj BEKO HCP91310IH Odsavač par? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 2 často kladené otázky, 0 komentářů a má 0 hlasů. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

www.beko.com
Hood
User manual
HCP 61310 I
HCP 61310 IH
HCP 61310 W
HCP 61310 B
HCP 91310 I
HCP 91310 W
HCP 91310 IH
Stáhnout manuál v český (PDF, 39.98 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte BEKO HCP91310IH Odsavač par a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s BEKO HCP91310IH Odsavač par?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o BEKO HCP91310IH Odsavač par. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu BEKO HCP91310IH Odsavač par papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat BEKO. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému BEKO HCP91310IH Odsavač par v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka BEKO
Modelka HCP91310IH
Kategorie Odsavače par
Typ souboru PDF
Velikost souboru 39.98 MB

Všechny návody pro BEKO Odsavače par
Další manuály Odsavače par

Často kladené otázky o BEKO HCP91310IH Odsavač par

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak velká vzdálenost by měla být mezi digestoří a sporákem? Ověřeno

V závislosti na značce se to může trochu lišit, ale obecně by digestoř měla být umístěna nejméně 65 centimetrů nad plynovým sporákem a nejméně 50 centimetrů nad elektrickou nebo indukční varnou deskou.Cílem je vyšší požární bezpečnost.

To bylo užitečné (1217) Přečtěte si více

Potřebuji odsavač par s motorem nebo bez něj? Ověřeno

Odsavače par s motorem jsou určeny, když se vzduch pohybuje přímo ven. Odsavač par bez motoru je určen pro případy, kdy je k dispozici centrální ventilační systém. Odsavač par s motorem nikdy nepřipojujte k centrálnímu větracímu systému!

To bylo užitečné (640) Přečtěte si více
Manuál BEKO HCP91310IH Odsavač par

Související produkty

Související kategorie