Manuál BEKO BIE 22300 X Trouba

Potřebujete manuál k BEKO BIE 22300 X Trouba? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 4.94 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte BEKO BIE 22300 X Trouba a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem BEKO spokojeni?
Ano Ne
100%
0%
4 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Moje trouba se dostatečně neohřívá, co mám dělat? Ověřeno
Termostat zajišťuje, aby se trouby ohřívaly na stanovenou teplotu. Je pravděpodobné, že je termostat vadný. Nechte to vyměnit. V případě pochybností kontaktujte výrobce.

To bylo užitečné (1368)
Co je to pyrolýza? Ověřeno
Některé pece jsou vybaveny funkcí pyrolýzy. Jedná se o čisticí systém, který spaluje nečistoty a tuky v troubě při použití velmi vysokých teplot. Po pyrolýze se všechny nečistoty změní na popel a lze je snadno odstranit. Pokud má trouba funkci pyrolýzy, je vhodné ji používat 3 až 4krát ročně, aby byla trouba čistá.

To bylo užitečné (1154)
Mohu připravit několik položek současně pomocí více grilovacích plechů? Ověřeno
Technicky je to možné. Záleží však na druhu jídla, pokud potřebujete upravit čas přípravy nebo vyměnit plechy během přípravy.

To bylo užitečné (250)
Při zahřívání se v troubě hromadí kouř, proč? Ověřeno
Pravděpodobně v troubě zůstaly zbytky jídla z předchozího použití. Zvláště mastné zbytky jídla mohou při zahřátí vytvářet kouř. Pečlivě vyčistěte troubu.

To bylo užitečné (249)
Když používám troubu, často tam zůstávají zbytky jídla, které padají na dno a způsobují kouř. Jak tomu mohu zabránit? Ověřeno
Mnoho pecí je vybaveno mřížkou i plechem na pečení. Když se jídlo připravuje na roštu, plech na pečení lze umístit na dno, aby se zabránilo spálení zbytků jídla a kouření.

To bylo užitečné (249)
Na displeji mé trouby BEKO se zobrazuje „A“ nebo „Auto“, co to znamená? Ověřeno
To znamená, že trouba byla nastavena na zapnutí a vypnutí ve stanovenou dobu. Pokud toto nastavení nechcete, zobrazí se v uživatelské příručce, jak toto nastavení vypnout.

To bylo užitečné (39)

Loading…

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Tento manuál původně publikovala společnost BEKO.
Manuál BEKO BIE 22300 X Trouba