Manuál Bazoo 23457 Red Merlin Myš

Potřebujete manuál k Bazoo 23457 Red Merlin Myš? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 0.5 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Bazoo 23457 Red Merlin Myš a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Bazoo spokojeni?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaký je nejlepší povrch pro použití myši? Ověřeno
Tradiční trackball myš bude fungovat nejlépe na polstrovaném povrchu, jako je podložka pod myš. Optická myš bude fungovat na téměř jakémkoli plochém povrchu, s výjimkou průhledných nebo reflexních povrchů. Povrchy s tištěným opakujícím se vzorem mohou narušovat fungování myši.

To bylo užitečné (85)
Jaká velikost myši je nejlepší pro moji ruku? Ověřeno
To částečně závisí na osobních preferencích a nezbytnosti, ale obecně by myš měla být přibližně 60% velikosti vaší ruky. To je nejpohodlnější a nejergononičtější.

To bylo užitečné (23)
Jaký je rozdíl mezi normální a herní myší? Ověřeno
Každá herní myš může být použita jako běžná myš. Herní myš však často má na konkrétních místech další tlačítka, která usnadňují hraní. Existují dokonce i herní myši, které mají tlačítka, která mají lépe hrát konkrétní hru.

To bylo užitečné (20)
Co je to ergonomická myš? Ověřeno
Každodenní používání běžné myši po delší dobu může mít za následek bolesti paže a zápěstí. Toto se také nazývá RSI (Repetitive Strain Injury). Ergonomická myš je tvarována tak, aby tyto problémy omezila nebo jim zabránila.

To bylo užitečné (13)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Tento manuál původně publikovala společnost Bazoo.