Manuál Baxi Luna3 Blue Plynový kotel

Potřebujete manuál k Baxi Luna3 Blue Plynový kotel? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 0.76 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Baxi Luna3 Blue Plynový kotel a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Baxi spokojeni?
Ano Ne
50%
50%
2 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Z přetlakového ventilu vychází voda, je to normální? Ověřeno
Ano, plynový kotel je tlaková nádoba. Když je tlak příliš vysoký, kotel to sníží uvolněním vody přes pojistný ventil. Instalatér kotle by měl mít připojený řádný odtok.

To bylo užitečné (90)
Jaký je rozdíl mezi kotlem a plynovým kotlem? Ověřeno
Kotel ohřívá vodu, než ji budete chtít použít. Plynový kotel ohřívá vodu v okamžiku, kdy je to potřeba. To znamená, že u běžného kotle vám může docházet teplá voda, když je nádrž prázdná.

To bylo užitečné (35)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Tento manuál původně publikovala společnost Baxi.