Manuál Batavus FC 640 Cyklistický tachometr

Potřebujete manuál k Batavus FC 640 Cyklistický tachometr? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 0.65 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Batavus FC 640 Cyklistický tachometr a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste s tímto výrobkem Batavus spokojeni?
Ano Ne
76%
24%
17 hlasy

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Proč musím zadat velikost svého kola? Ověřeno
Pro výpočet ujeté vzdálenosti používá cyklistický počítač počet otáček. Počet otáček vynásobený velikostí kola se rovná ujeté vzdálenosti.

To bylo užitečné (3073)
Baterie v mém zařízení je oxidovaná, mohu ji přesto bezpečně používat? Ověřeno
Ja, zařízení lze stále bezpečně používat. Nejprve vyjměte oxidační baterii. Nikdy k tomu nepoužívejte holé ruce. Poté očistěte přihrádku na baterie vatovým tamponem namočeným v octě nebo citronové šťávě. Nechejte zaschnout a vložte nové baterie.

To bylo užitečné (544)
Kolik mil je jeden kilometr? Ověřeno
Jeden kilometr se rovná 0,621 míli. Deset kilometrů činí 6,21 mil. Jedna míle se rovná 1609 kilometrům. Deset mil činí 16,09 kilometru.

To bylo užitečné (540)

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Jack Kallenkoot 15-11-2019
Pro která kola Batavus je tento počítač vhodný?

odpověď | To bylo užitečné (0)(Translated by Google)
Krystian Liskowiak 11-08-2021
Dobrý den, koupil jsem si víkendové kolo Batavus s metrem v řídítkách. Po otevření měřiče nebyla baterie. Nasadil jsem novou 2032 a počítadlo kilometrů ukazuje blikající kmh.Správným tlačítkem mohu změnit pouze na mph,co dělám špatně? Vynuloval jsem počítadlo tam vzadu

odpověď | To bylo užitečné (0)(Translated by Google)
Manuál Batavus FC 640 Cyklistický tachometr