Manuály pro Střešní boxy

Níže najdete všechny značky Střešní boxy, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak rychle mohu jet se střešním boxem připevněným na autě? Ověřeno
Obecně řečeno neexistuje přesný limit.Střešní box však může jízdu a řízení ovlivnit.Z toho důvodu se doporučuje nepřekračovat rychlost 130 kilometrů za hodinu.

To bylo užitečné (272)
Ovlivňuje střešní box moji spotřebu paliva? Ověřeno
Ano. Ačkoli přesné množství závisí na automobilu a střešním boxu, lze říci, že spotřeba paliva vzroste s 1 litrem na 100 kilometrů při průměrné rychlosti 100 km / h.

To bylo užitečné (106)
Jaký je nejlepší způsob naložení střešního boxu? Ověřeno
Nejprve se pokuste naložit nejtěžší předměty do samotného vozu a naložit nejlehčí předměty do střešního boxu. Rovnoměrně rozložte váhu na střešní box s nejtěžšími předměty ve středu nad střešními tyčemi. Zajistěte, aby se předměty ve střešním boxu nemohly pohybovat, a zakryjte ostré předměty, aby nedošlo k poškození střešního boxu nebo jiného zavazadla.

To bylo užitečné (102)