Manuály pro Střešní boxy

Níže najdete všechny značky Střešní boxy, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak rychle mohu jet se střešním boxem připevněným na autě? Ověřeno

Obecně řečeno neexistuje přesný limit.Střešní box však může jízdu a řízení ovlivnit.Z toho důvodu se doporučuje nepřekračovat rychlost 130 kilometrů za hodinu.

To bylo užitečné (344) Přečtěte si více

Ovlivňuje střešní box moji spotřebu paliva? Ověřeno

Ano. Ačkoli přesné množství závisí na automobilu a střešním boxu, lze říci, že spotřeba paliva vzroste s 1 litrem na 100 kilometrů při průměrné rychlosti 100 km / h.

To bylo užitečné (171) Přečtěte si více

Jaký je nejlepší způsob naložení střešního boxu? Ověřeno

Nejprve se pokuste naložit nejtěžší předměty do samotného vozu a naložit nejlehčí předměty do střešního boxu. Rovnoměrně rozložte váhu na střešní box s nejtěžšími předměty ve středu nad střešními tyčemi. Zajistěte, aby se předměty ve střešním boxu nemohly pohybovat, a zakryjte ostré předměty, aby nedošlo k poškození střešního boxu nebo jiného zavazadla.

To bylo užitečné (161) Přečtěte si více