Manuály pro Panasonic Videokamery

Níže najdete všechny modely Panasonic Videokamery, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Kolik stopáž mohu uložit na svou SD kartu? Ověřeno
To do značné míry závisí na nastavení, ale obecně lze říci, že 1 GB úložiště pojme přibližně 5 minut záznamu HD nebo 1 minutu záznamu 4K.

To bylo užitečné (27)
Jak mohu zabránit „červeným očím“ na mých obrázcích? Ověřeno
Fenomén „červených očí“ je způsoben příliš velkým množstvím světla za příliš krátkou dobu, které se dostává do očí osob na obrázku. Tento efekt je ještě silnější v temné atmosféře. Chcete-li tomu zabránit, můžete učinit následující: nenechte lidi dívat se přímo do fotoaparátu, vytvářejte více světla, pořiďte obrázek blíže k objektu nebo snižte použití funkce zoomu.

To bylo užitečné (11)
Co je megapixel? Ověřeno
Megapixel (MP) se rovná jednomu milionu pixelů. Megapixely se mimo jiné používají k označení rozlišení digitálních fotoaparátů a videokamer. Například fotoaparát, který produkuje obrázky 1280x960 pixelů, má rozlišení asi 1,3MP. Ačkoli existuje mnoho faktorů, které ovlivňují kvalitu obrazu, lze říci, že obecně více megapixelů vede k lepšímu obrazu.

To bylo užitečné (9)
Baterie v mém zařízení je oxidovaná, mohu ji přesto bezpečně používat? Ověřeno
Ja, zařízení lze stále bezpečně používat. Nejprve vyjměte oxidační baterii. Nikdy k tomu nepoužívejte holé ruce. Poté očistěte přihrádku na baterie vatovým tamponem namočeným v octě nebo citronové šťávě. Nechejte zaschnout a vložte nové baterie.

To bylo užitečné (9)
Co znamená SD? Ověřeno
SD znamená Secure Digital. SD karty jsou standardním paměťovým médiem pro mnoho digitálních fotoaparátů.

To bylo užitečné (9)