Manuály pro BenQ Projektory

Níže najdete všechny modely BenQ Projektory, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Mohu projektor okamžitě po použití vypnout? Ověřeno
Po použití projektoru je lampa stále velmi horká.Nejlepší je nechat projektor po použití zapnutý a dát vnitřnímu ventilátoru čas, aby lampu ochladil.Tím se prodlouží životnost lampy.

To bylo užitečné (116)
Co je korekce lichoběžníkového zkreslení? Ověřeno
Projektor často nelze umístit přímo před plátno nebo zeď. Z tohoto důvodu může být promítaný obraz zkreslený. Toto je klíčový efekt. Korekce lichoběžníkového zkreslení je funkce, která řeší toto zkreslení. Ne všechny projektory nabízejí korekci lichoběžníkového zkreslení.

To bylo užitečné (77)
Jaký je kontrastní poměr? Ověřeno
Kontrastní poměr říká, jak daleko je nejbělejší bílá od nejčernější černé. Kontrastní poměr například 400: 1 znamená, že nejčernější černá na obrazovce je 400krát tmavší než nejbělejší bílá. Vysoký kontrastní poměr přispívá k ostrosti obrazu.

To bylo užitečné (41)