Manuály pro KitSound Přehrávače MP3

Níže najdete všechny modely KitSound Přehrávače MP3, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaký je rozdíl mezi MP3, WAV, AIFF a FLAC? Ověřeno
Rozdíl je v tom, že WAV, AIFF a FLAC jsou bezztrátové typy souborů, kde Mp3 je „ztrátový“ typ souboru. To znamená, že k vytvoření MP3 se použije větší množství komprese. Díky tomu jsou soubory menší, ale také vede ke ztrátě kvality.

To bylo užitečné (24)
Když k zařízení připojím sluchátka, nefunguje správně, co mám dělat? Ověřeno
Je možné, že se v otvoru, kde jsou připojena sluchátka, nahromadily nečistoty, což jim bránilo ve správném kontaktu. Nejlepší způsob čištění je stlačený vzduch. Máte-li pochybnosti, nechte to provést odborníkem.

To bylo užitečné (22)
Co znamená MP3? Ověřeno
MP3 je zkratka pro MPEG3. To znamená Moving Picture Experts Group Layer-3 Audio. Mp3 je nejpoužívanější formát souboru pro ukládání a přehrávání hudby nebo jiných forem zvuku.

To bylo užitečné (14)
Kolik je kilobyte, megabajt, gigabajt a terabajt? Ověřeno
Jeden kilobajt se skládá z 1000 bajtů. 1 megabajt = 1 000 kilobajtů. 1 gigabajt = 1000 megabajtů. 1 terabajt = 1 000 gigabajtů.

To bylo užitečné (10)