Manuály pro GoGEN LED televize

Níže najdete všechny modely GoGEN LED televize, pro které máme k dispozici manuály. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak připojím univerzální dálkový ovladač k mé televizi? Ověřeno

K připojení univerzálního dálkového ovladače potřebujete číslo modelu a název dálkového ovladače i televizoru. V příručce k dálkovému ovládání je uveden seznam kódů značek a čísel modelů.

To bylo užitečné (4583) Přečtěte si více

Chci k mé LED televizi připojit reproduktor pomocí HDMI, který port mám použít? Ověřeno

Musíte použít port HDMI-ARC, který je speciálně vytvořen pro připojení zvukového zařízení.

To bylo užitečné (2095) Přečtěte si více

Záleží na tom, ke kterému portu HDMI připojím zařízení? Ověřeno

Obecně můžete zařízení, jako je přehrávač blu-ray nebo herní konzole, připojit k libovolnému portu HDMI. Zařízení lze poté použít výběrem odpovídajícího kanálu HDMI na vaší televizi.

To bylo užitečné (993) Přečtěte si více

Jak změřím, kolik palců má moje LED televize? Ověřeno

Měření palců vaší LED televize se provádí změřením úhlopříčné vzdálenosti například mezi levým horním rohem a pravým dolním rohem obrazovky (nikoli rámu).Jeden palec se rovná 2,54 centimetru, takže když naměříte 99 centimetrů, znamená to, že vaše LED televize má 39 palců.

To bylo užitečné (862) Přečtěte si více

Bude moje dálkové ovládání fungovat i na jiných televizních modelech stejné značky? Ověřeno

Dálkové ovládání televizoru často funguje také na podobných modelech stejné značky. Je však neobvyklé, že bude fungovat u všech modelů této značky. K tomu jsou vhodnější univerzální dálkové ovladače.

To bylo užitečné (508) Přečtěte si více

Jaký je rozdíl mezi LCD a LED? Ověřeno

Obě techniky používají obrazovku LCD, která sama o sobě nevydává žádné světlo. Rozdíl je v osvětlení za obrazovkou. U LCD obrazovek se to provádí pomocí CCFL (zářivka se studenou katodou) a LED využívá LED světla.

To bylo užitečné (453) Přečtěte si více

Mohu sám opravit mrtvý pixel? Ověřeno

Mezi mrtvým pixelem a zaseknutým pixelem je rozdíl. Zaseknutý pixel je stále barevný a může být opraven působením světelného tlaku přesně na pixel, dokud se sám neobnoví. Mrtvý pixel je vždy černý nebo bílý a nelze jej opravit sami.

To bylo užitečné (381) Přečtěte si více

Co znamená HDMI? Ověřeno

HDMI je zkratka pro High-Definition Multimedia Interface. HDMI je připojení k odesílání vysoce kvalitního videa a zvuku z jednoho zařízení do druhého.

To bylo užitečné (335) Přečtěte si více

Jaký je kontrastní poměr? Ověřeno

Kontrastní poměr říká, jak daleko je nejbělejší bílá od nejčernější černé. Kontrastní poměr například 400: 1 znamená, že nejčernější černá na obrazovce je 400krát tmavší než nejbělejší bílá. Vysoký kontrastní poměr přispívá k ostrosti obrazu.

To bylo užitečné (310) Přečtěte si více

Proč jsou vedle čísel na dálkovém ovladači písmena? Ověřeno

Některá nastavení televize mohou vyžadovat zadání písmen. Na tlačítku jsou obvykle tři písmena nebo jiné znaky. Pokud je vyžadováno zadávání písmen, můžete toto tlačítko stisknout jednou pro první písmeno, dvakrát stisknout pro druhé písmeno a třikrát stisknout pro třetí písmeno. Tímto způsobem lze text psát s minimálním počtem tlačítek.

To bylo užitečné (304) Přečtěte si více

Jak mohu správně vyčistit svoji LED televizi? Ověřeno

Vypněte televizor a setřete prach a nečistoty z obrazovky hadříkem z mikrovlákna. Nepoužívejte papír, mohlo by dojít k poškrábání. Nevyvíjejte příliš velký tlak, jinak byste mohli pixely poškodit. Použijte speciální prací prostředek nebo si ho připravte smícháním 1 dílu octa s 1 dílem vody. Navlhčete hadřík saponátem a vyčistěte obrazovku. Ujistěte se, že hadřík není příliš mokrý. Odstraňte skvrny otáčivými pohyby. Osušte obrazovku druhým hadříkem z mikrovlákna, abyste zabránili vzniku pruhů.

To bylo užitečné (299) Přečtěte si více

Jaká je optimální sledovací vzdálenost pro moji televizi? Ověřeno

To částečně závisí na osobních preferencích, ale zpravidla je optimální pozorovací vzdálenost přibližně trojnásobkem úhlopříčky obrazovky televizoru. Pro televizor s úhlopříčkou 152 cm (60 palců) by optimální pozorovací vzdálenost byla 180 palců nebo přibližně 4,5 metru.

To bylo užitečné (298) Přečtěte si více

Nejnovější komentáře

Manuál GoGEN TVH32E384WEB LED televize
Jiri Navrtil 06-04-2022
Dobrý den Jak vysunout USB disk z televize když je zapnuta


GoGEN TVH32E384WEB LED televize
Manuál GoGEN TVH32266 LED televize
Gálik Emese 12-01-2022
Proč se televizor nemůže připojit k internetu?


(Přeloženo Googlem)
GoGEN TVH32266 LED televize
Manuál GoGEN TVF39266 LED televize
Marta Lizáková 25-08-2021
Dobrý den, prosím Vás, zrušila sem vypnutí tv po určité době, nastavila sem, že nikdy. Když sem sledovala Skylink live přes internet, tak se mi tv vypnula odhadem po 6hod., nebe to bylo víc, nevím to přesně. Chci se zeptat jestli to tak má být nebe se to dá taky nastavit a jak, v návodem sem to nenašla. Díky. Lizáková


(Přeloženo Googlem)
GoGEN TVF39266 LED televize
Manuál GoGEN TVH32A284S LED televize
Imo 05-07-2021
Obrazovka zhasla, je tmavá. Ja to opravit?


GoGEN TVH32A284S LED televize
Manuál GoGEN TVF48P525T LED televize
Anna Pišková 10-09-2020
Dá se tento model TV připojit na internet?


(Přeloženo Googlem)
GoGEN TVF48P525T LED televize