Manuály pro Dálkové ovladače

Níže najdete všechny značky Dálkové ovladače, pro které máme k dispozici manuály. Kliknutím na značku zobrazíte seznam všech modelů. Ve spodní části stránky rovněž najdete často kladené otázky a užitečné tipy ohledně vašeho výrobku. Vaše značka není na seznamu? Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Často kladené otázky

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jak připojím univerzální dálkový ovladač k mé televizi? Ověřeno

K připojení univerzálního dálkového ovladače potřebujete číslo modelu a název dálkového ovladače i televizoru. V příručce k dálkovému ovládání je uveden seznam kódů značek a čísel modelů.

To bylo užitečné (7341) Přečtěte si více

Proč jsou vedle čísel na dálkovém ovladači písmena? Ověřeno

Některá nastavení televize mohou vyžadovat zadání písmen. Na tlačítku jsou obvykle tři písmena nebo jiné znaky. Pokud je vyžadováno zadávání písmen, můžete toto tlačítko stisknout jednou pro první písmeno, dvakrát stisknout pro druhé písmeno a třikrát stisknout pro třetí písmeno. Tímto způsobem lze text psát s minimálním počtem tlačítek.

To bylo užitečné (590) Přečtěte si více

Bude moje dálkové ovládání fungovat i na jiných televizních modelech stejné značky? Ověřeno

Dálkové ovládání televizoru často funguje také na podobných modelech stejné značky. Je však neobvyklé, že bude fungovat u všech modelů této značky. K tomu jsou vhodnější univerzální dálkové ovladače.

To bylo užitečné (426) Přečtěte si více

Jaký je průměrný dosah infračerveného dálkového ovladače? Ověřeno

Průměrné infračervené dálkové ovládání mělo dosah přibližně 3 až 6 metrů. Čím dále je zařízení, tím těžší bude cílit.

To bylo užitečné (364) Přečtěte si více

Baterie v mém zařízení je oxidovaná, mohu ji přesto bezpečně používat? Ověřeno

Ja, zařízení lze stále bezpečně používat. Nejprve vyjměte oxidační baterii. Nikdy k tomu nepoužívejte holé ruce. Poté očistěte přihrádku na baterie vatovým tamponem namočeným v octě nebo citronové šťávě. Nechejte zaschnout a vložte nové baterie.

To bylo užitečné (265) Přečtěte si více

Mohu vyměnitelnou baterii v zařízení nechat dlouho? Ověřeno

Vyměnitelné baterie mohou zůstat v zařízení po dlouhou dobu, pokud se zařízení používá. Pokud je zařízení dlouhodobě skladováno, je doporučeno vyjmout baterie, aby nedošlo k oxidaci.

To bylo užitečné (211) Přečtěte si více