Manuál AL-KO SnowLine 700 E Sněhová fréza

Potřebujete manuál pro svůj AL-KO SnowLine 700 E Sněhová fréza? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout PDF manuál v češtině. Tento produkt má aktuálně 0 často kladené otázky, 2 komentářů a má 24 hlasů s průměrným hodnocením produktu 33/100. Pokud toto není manuál, který chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

AL-KO SCHNEEFRÄSE
Snow Line 700E, 760TE
Betriebsanleitung
INFORMATION I MANUALS I SERVICE
474911_a I 06/2012
GB
F
I
SLO
DK
N
PL
SK
LV
D
H
HR
S
FIN
CZ
EST
RO
LT
RUS
UA
BG
SRB
Stáhnout manuál v český (PDF, 15.19 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte AL-KO SnowLine 700 E Sněhová fréza a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s AL-KO SnowLine 700 E Sněhová fréza?
Ano Ne
33%
67%
24 hlasy

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o AL-KO SnowLine 700 E Sněhová fréza. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Conanthebarbarian 01-12-2019
Mám ho už 2 roky, stroj použil celkem 3x...Teď včera při ručním startu praskla startovací šňůra... Jako startovací šňůru jsem vzal elektrický kabel, ale taky se utrhl. má podezření na něco ostrého v krytu startovací šňůry. Poté po nastartování stroje s improvizovanou strunou bez krytu (přímo na náboji motoru, tedy šnek se nepřestal otáčet. Samozřejmostí je na něm elektrický start, ale struna by se po 3x použití neměla přetrhnout! Nejlepší v testu? Nikdy v mém životě!

odpověď | To bylo užitečné (11) (Přeloženo Googlem)
Dieter Gebelein 20-01-2021
Dnes mi přišla nová sněhová fréza Alko Snowline 700 E, byla částečně smontovaná! Nyní bych to chtěl sestavit, ale není k dispozici podrobný popis ani obrázky, jak sestavit kabely a nainstalovat další díly! To je bohužel pro uživatele velmi nepřívětivé, jelikož kupující Alko nechává víceméně „v dešti“! Nikde nemohu najít žádné obrázky s informacemi o připojení kabelů!

odpověď | To bylo užitečné (10) (Přeloženo Googlem)

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu AL-KO SnowLine 700 E Sněhová fréza papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat AL-KO. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému AL-KO SnowLine 700 E Sněhová fréza v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka AL-KO
Modelka SnowLine 700 E
Kategorie Sněhové frézy
Typ souboru PDF
Velikost souboru 15.19 MB

Všechny návody pro AL-KO Sněhové frézy
Další manuály Sněhové frézy

Manuál AL-KO SnowLine 700 E Sněhová fréza

Související produkty

Související kategorie