Manuál AEG MH 5 E Rotační kladivo

Potřebujete manuál k AEG MH 5 E Rotační kladivo? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 1.36 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte AEG MH 5 E Rotační kladivo a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s AEG MH 5 E Rotační kladivo?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu AEG MH 5 E Rotační kladivo papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat AEG. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému AEG MH 5 E Rotační kladivo v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka AEG
Modelka MH 5 E
Kategorie Rotační kladiva
Typ souboru PDF
Velikost souboru 1.36 MB

Všechny návody pro AEG Rotační kladiva
Další manuály Rotační kladiva

Často kladené otázky o AEG MH 5 E Rotační kladivo

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Jaký je rozdíl mezi příklepovou vrtačkou a vrtacím kladivem? Ověřeno
Příklepové vrtačky lze použít k vrtání otvorů do cihel a maltových zdí. Pro vrtání otvorů do betonových stěn potřebujete vrtací kladivo.

To bylo užitečné (171) Přečtěte si více
Co znamená Joule (J) ve vztahu k vrtacím kladivům? Ověřeno
Počet Joule je údajem energie nárazu vrtacího kladiva. K vrtání běžných otvorů do betonu postačuje vrtací kladivo s 2,2 J.

To bylo užitečné (107) Přečtěte si více
Musím při používání vrtačky nosit ochranu sluchu? Ověřeno
Ano měl bys. Ačkoli se množství hluku produkovaného vrtačkou může u různých značek a modelů lišit, dlouhodobé vystavení hlasitému hluku může způsobit trvalé poškození sluchu. Proto je dobré nosit ochranu sluchu.

To bylo užitečné (66) Přečtěte si více

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o AEG MH 5 E Rotační kladivo. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Manuál AEG MH 5 E Rotační kladivo