Manuál Advent ADE-90NC1 Sluchátková sada

Potřebujete manuál k Advent ADE-90NC1 Sluchátková sada? Manuál najdete níže a můžete si ho rovněž zdarma stáhnout ve formátu PDF. Rovněž máte k dispozici často kladené otázky, hodnocení výrobku a recenze uživatelů, které vám umožní používat výrobek optimálně. Pokud toto není manuál, který chcete, Kontaktujte nás.

Je váš výrobek vadný a manuál nenabízí žádné řešení? Přejděte do Repair Café a získejte opravu zdarma.

Manuál

Loading…

pdf2htmlEX
Stáhnout manuál v český (PDF, 8.48 MB)
(Zvažte dopad na životní prostředí a tento manuál si vytiskněte pouze v případě, že výtisk skutečně potřebujete)

Loading…

Hodnocení

Ohodnoťte Advent ADE-90NC1 Sluchátková sada a dejte nám vědět, co si o výrobku myslíte. Chcete se podělit o své zkušenosti s tímto výrobkem nebo se na něco zeptat? Nechte nám ve spodní části stránky komentář.
Jste spokojeni s Advent ADE-90NC1 Sluchátková sada?
Ano Ne
Ohodnoťte tento výrobek jako první
0 hlasy

Více o tomto návodu

Chápeme, že je hezké mít k vašemu Advent ADE-90NC1 Sluchátková sada papírovou příručku. Manuál si můžete vždy stáhnout z našich webových stránek a vytisknout si jej sami. Pokud byste chtěli mít originální příručku, doporučujeme vám kontaktovat Advent. Možná by byli schopni poskytnout originální návod. Hledáte příručku ke svému Advent ADE-90NC1 Sluchátková sada v jiném jazyce? Vyberte si preferovaný jazyk na naší domovské stránce a vyhledejte číslo modelu, abyste zjistili, zda jej máme k dispozici.

Specifikace

Značka Advent
Modelka ADE-90NC1
Kategorie Sluchátkové sady
Typ souboru PDF
Velikost souboru 8.48 MB

Často kladené otázky o Advent ADE-90NC1 Sluchátková sada

Náš tým podpory vyhledává užitečné produktové informace a odpovídá na často kladené otázky. Pokud v nich najdete nějakou nepřesnost, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Funguje Bluetooth přes stěny a stropy? Ověřeno
Signál Bluetooth bude fungovat skrz stěny a strop, pokud nejsou vyrobeny z kovu. V závislosti na tloušťce a materiálu stěny může signál ztratit na síle.

To bylo užitečné (105) Přečtěte si více

Zapojte se do konverzace o tomto výrobku

Zde můžete sdílet, co si myslíte o Advent ADE-90NC1 Sluchátková sada. Máte-li dotaz, nejprve si pozorně přečtěte návod. Žádost o příručku lze provést pomocí našeho kontaktního formuláře.

Manuál Advent ADE-90NC1 Sluchátková sada